הזמנת מוניות

הזמנת מוניות משדות התעופה בעולם למלון או לכל יעד שתרצו בעיר שאליה אתם מגיעים. הזמנה ידידותית ובטוחה עם אפשרות לביטול ללא עלות. המתנה של נהג פרטי עד 60 דקות ללא תוספת מחיר. לשירותכם מגוון רחב של דגמי מוניות למשפחות, זוגות וקבוצות.

הזמנת מוניות בחו"ל

הזמנת מוניות מכל שדה תעופה

הזמנת מוניות בלונדון
הזמנת מוניות במלטה
הזמנת מוניות בקוסמוי
הזמנת מוניות בבוקרשט

הדרך הנכונה להזמין מונית בחו"ל

ישנן מספר אפשרויות של הזמנת מוניות בחו"ל כאשר המקובלת בינהם נכון לימים אלו היא הזמנה אונליין בצורה נוחה ומאובטחת דרך אתרים מוכרים ויעודיים. שיתפנו פעולה עם חברת Get Transfer הבינלאומית אשר מעניקה שירות מצוין ממש ומאפשרת הזמנת מונית משדה התעופה כמעט בכל מקום על הגלובוס. המוניות נבחרו בקפידה ועומדות בסטנדרטים גבוהים במויוחד. כמו המוניות כך גם הנהגים – בעלי רשיון להסעת נוסעים, יודעי אנגלית, השפה המקומית כמובן ופעמים גם עברית.

תוכלו לבקש בתהליך ההזמנה נהג דובר עברית ואם תהיה זמינות של נהג מונית שכזה, הוא יצוות לנסיעה שלכם. ניתן כמובן לבחור את גודל המונית בהתאם לכמות הנוסעים שזקוקים לשירותץ ישנם מוניות עם 4 מקומות, 7 מקומות, מיניבוס ואפילו אוטובוס אם אתם קבוצה גדולה של נוסעים שהגיעו להנות באחת ממדינות העולם. 

אחד היתרונות של השירות הוא האפשרות של ביטול ההזמנה בטווח של עד 24 שעות לפני הנחיתה שלכם וללא קנס כספי. בנוסף, הנהג אשר ימתין לכם בטרמינל הטיסות הנכנסות עם שלט עם שמכם מצוין עליו ככה שתוכלו לזהות אותו. מעבר לכל זה, במקרה שהטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, נהג המונית ימתין לכם עד 60 דקות מעבר לזמן הידוע של נחיתת המטוס שלכם ללא עלות נוספת.

שירותי הסעות כאלו ניתן להזמין גם אם אתם כבר נמצאים ביעד שלכם ומעוניינים להזמין מונית למגוון יעדים מהמלון או ממרכז העיר. המחירים כמובן מעולים ומתאימים לכל כיס. היתרון הנוסף ואולי המכריע הוא שכל הזמנת מונית משדה התעופה או מכל יעד אחר שבו אתם נמצאים, הוא הבטחון שלא יעקצו אתכם במחיר מופרז והמחיר מופיע מראש. בנוסף ליתרון הזה הוא הנסיון של הנהגים שנבחרו על ידי השירות. 

לסיכום, ההזמנה דרך השירות של Get Transfer הוא כנראה האיכותי ביותר שתוכלו למצוא ואף מעניק לכם שקט ובטחון שכאשר תנחתו ביעד שלכם, לא תאלצו להמתין (לפעמים דקות רבות במיוחד) ולחכות בתור. הדבר נכון שבעתיים אם אתם בנסיעה או חופשה עם ילדים ואתם מעוניינים להגיע למלון או ליעד שלכם במהירות, נוחות ובצורה הכי בטוחה שיש. במרבית שדות התעופה בעולם קיים חוסר של מוניות ולכן קיימת תופעה של נהגים שאינם מורשים להסעת נוסעים / תיירים וישנו סיכון שחברת הביטוח לא תכיר בביטוח ולא תזכה אתכם פפיצויים אם חס וחלילה קוראת תאונה.

דילוג לתוכן