מוניות בברלין

הזמנת מוניות בברלין במחיר מעולה וללא דמי ביטול. הזמינו ישירות באתר ותהנו מנהג פרטי אשר ימתין לכם 60 דקות ללא עלות נוספת. מוניות מתקדמות ונוחות למגוון יעדים בברלין.

מוניות בברלין
עוד בגרמניה

הזמנת מוניות בברלין

מחפשים להזמין מונית בברלין למלון מאחד משדות התעופה בעיר? יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות אונליין בצורה נוחה וידידותית. ניתן כמובן להתאים את גודל המונית בהתאם לכמות הנוסעים.

המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 7 נוסעים תזדקקו לרכב הסעה גדול יותר (שיעלה לכם פחות כמובן לכל נוסע). בהזמנה מוקדמת באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט שנושא את שמכם באולם הטיסות הנכנסות.

עלות הזמנת מונית בברלין

עלות הזמנת מונית בברלין מתחילה בדרך כלל ב-4 אירו כאשר העלות לכל קילומטר היא 2 אירו נוספים לערך. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך העיר תעלה לכם בממוצע 25 אירו למונית ספיישל. בעיר עצמה ניתן לקחת מונית שירות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים ועומד על אירו בודדים לאדם אך כמות מוניות שירות כאלו הוא נחמד אך עובר במקומות שלאו דווקא יתאימו לכם. 

הזמנת מונית משדה התעופה

ראשית, מומלץ ממש להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם. כיף ממש שהדברים מאורגנים עבורכם מראש ואין לכם צורך להסתבך בחיפוש מונית בברלין ובעיקר להסיר את החשש שיעקצו אתכם במחיר מופרז. הדבר נכון יותר בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או לפנות בוקר. ברגע שתצאו מטרמינל הטיסות הנכנסות, תבחינו בטור גדול של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון או העברה למקום אליו אתם רוצים להגיע בברלין. בתקופת הקיץ ובעונות החגים (ראש השנה ופסח) ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון וזאת עקב החוסר במוניות בגלל כמות התיירים הגדולה שטסה לעיר המרהיבה הזו.

העלות של הזמנת מונית משדות התעופה בברלין למלונות העיקריים באי נע סביב 30 אירו למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (2 אירו למזוודה נוספת). מוניות בברלין מהשדה למרכז העיר עולה כ-45 אירו בממוצע למשפחה.

שירותי מוניות בברלין

בכל העיר קיימות מספר חברות מציעות שירותי הסעה. חשוב לדעת ולוודא כי לכל מונית ישנו מספר רישיון שמצוין על גבי המונית וכמובן שלט TAXI על גג המונית או לחילופין שילוט של חברת אובר הפעילה בעיר. המחירים הם קבועים אך אתם יכולים לנסות להוריד את המחיר אם אתם כבר מנוסים בעלות הנסיעה שלכם – לפעמים זה יכול לחסוך לכם כמה אירו בודדים. בשדה התעופה קיימות מספר חברות מורשות אשר מציעות העברות למלון משדה התעופה במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות באי.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית בברלין ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר בברלין.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן קבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ותאלצו לשלם מחיר יקר ומופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
מחירי מוניות בברלין משדה התעופה ליעדים מובילים
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית

– דרזדן – 320 אירו

– האלה – 270 אירו

– המבורג – 350 אירו

– הנובר – 340 אירו

– ברמן – 400 אירו

תוכן העניינים
דילוג לתוכן