מוניות בציריך

הזמנת מוניות בציריך במחיר מעולה וללא דמי ביטול. הזמינו ישירות באתר ותהנו מנהג פרטי אשר ימתין לכם עד 60 דקות ללא עלות נוספת. מוניות מתקדמות ונוחות למגוון יעדים בציריך.

הזמנת מוניות בציריך
עוד בשוויץ

הזמנת מוניות בציריך

מחפשים להזמין מונית בציריך למלון משדה התעופה בעיר? יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות אונליין בצורה נוחה וידידותית. ניתן כמובן להתאים את גודל המונית בהתאם לכמות הנוסעים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום. אם אתם קבוצה של מעל 4 נוסעים תזדקקו לרכב הסעה גדול יותר (שיעלה לכם פחות כמובן לכל נוסע).

בהזמנה מוקדמת באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט הנושא את שמכם באולם הטיסות הנכנסות.

עלות הזמנת מונית בציריך

עלות הזמנת מונית בציריך מתחילה בדרך כלל ב-5.5 אירו (25 שקלים) כאשר העלות לכל קילומטר היא 3.5 ש"ח נוספים לערך. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך העיר תעלה לכם בממוצע 80-100 ש"ח למונית ספיישל. בעיר עצמה ניתן לקחת מונית שירות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים ועומד על מספר פרנקים בודדים לאדם. כמות מוניות שירות שכאלו הוא קטן יחסית ולא תמיד עובר במקומות שיתאימו לכם.

הזמנת מונית משדה התעופה

מאוד מומלץ להזמין מונית מראש אשר תחכה לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם מתל אביב. נחמד ממש שהדברים מאורגנים עבורכם מראש במיוחד אם אתם עם ילדים ואין לכם רצון להסתבך בחיפוש מונית בציריך ובעיקר להסיר את החשש שאולי יבקשו מכם תשלום נוסף. הדבר נכון יותר בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או מוקדם בשעות הבוקר כאשר כמות המוניות היא קטנה לעומת השעות האחרות במשך היום. ברגע שתצאו מאולם הטיסות הנכנסות, תבחינו בשורה גדולה של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון או העברה למרכז העיר ובכלל לכל מקום אתם רוצים להגיע בציריך וערים סמוכות אליה. בתקופת הקיץ ובעונות החגים (ראש השנה האזרחית בעיקר) ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות רבות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא הסמכה להסעת תיירים וזאת עקב החוסר במוניות בגלל מספר התיירים הגדול שמגיע ללציריך.

 

העלות של הזמנת מונית משדות התעופה בציריך למלונות העיקריים נע סביב 120 ש"ח למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (1 אירו למזוודה נוספת). מונית בציריך מהשדה למרכז העיר עולה כ-150 ש"ח בממוצע למשפחה.

שירותי מוניות בציריך

בכל העיר קיימות מספר חברות מציעות שירותי הסעה. חשוב לדעת ולוודא כי לכל מונית ישנו מספר רישיון שמצוין על גבי המונית וכמובן שלט TAXI על גג המונית או לחילופין שילוט של חברת המוניות. המחירים הם קבועים והמונה תמיד מופעל ולכן ואתם לא יכולים לנסות להוריד את המחיר אם אתם כבר מנוסים בעלות הנסיעה שלכם – וזאת מכיוון שרוב ההזמנות מתבצעות דרך אפליקציות או דרך הזמנת מוניות מוקדמת. בשדה התעופה קיימות מספר חברות מורשות אשר מציעות העברות משדה התעופה למלון או למרכז העיר במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות ולשעות ביום.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית בציריך ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית מלון או לכל יעד אחר בעיר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ויתכן כי תאלצו לשלם מחיר יקר ומופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית ורוסית כמובן
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
מחירי מוניות בציריך משדה התעופה ליעדים מובילים
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית

– לוצרן – 190 אירו

– באזל – 310 אירו

– קרינס – 190 אירו

– סנט גאלן – 290 אירו

– צוג – 125 אירו

תוכן העניינים
דילוג לתוכן