מוניות בבודפשט

הזמנת מוניות בבודפשט למלון משדה התעופה היא הדרך הנכונה, המהירה והנוחה ביותר להגיע למלון או לכל יעד אחר בהונגריה וגם להימנע מסיטואציה לא נעימה כמו מחסור במוניות והמתנה ארוכה או "עקיצה" במחיר מופרז.

יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות באינטרנט בצורה נוחה וזריזה עם מחירים מעולים ממש. ניתן כמובן להתאים את סוג המונית בהתאם להרכב הנוסעים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 6 נוסעים תזדקקו לרכב גדול יותר.

בהזמנה מראש באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט הכולל את שמכם בטרמינל הטיסות הנכנסות בשדה התעופה הבינלאומי של בודפשט, בירת הונגריה.

מוניות בבודפשט
עוד בהונגריה

עלות הזמנת מונית בבודפשט

עלות הזמנת מונית בבודפשט מתחילה בדרך כלל ב-3$ או 800FT הונגרי כאשר העלות לכל קילומטר נוסף היא 1 דולר אמריקאי. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך האי תעלה לכם בממוצע 8 דולר עבור מונית ספיישל ובשעות היום.

נסיעה לערים סמוכות לבודפשט עולה בדרך כלל 25 דולר כאשר המרחק נע בין 20-25 ק"מ ממרכז העיר. ניתן כמובן לעלות על מונית שירות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים בעיר ועומד על דולרים בודדים לנוסע.

הזמנת מונית משדה התעופה

ראשית, מומלץ לכם להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם מישראל. נחמד שהדברים מאורגנים עבורכם ואין לכם צורך להסתבך במציאת מונית ובעיקר להסיר את החשש שיעקצו אתכם במחיר מופרז. הדבר נכון בעיקר שאתם נוחתים בשעות הצהריים או לפנות בוקר. ברגע שתצאו מתוך אולם הטיסות הנכנסות תבחינו בשורה גדולה של מוניות ספיישל שיציעו לכם הסעה למלון או העברה למקום אליו אתם מעוניינים להגיע בבודפשט.

בתקופת הקיץ ובעונות החגים של המקומיים, ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון וזאת עקב מחסור במוניות בגלל כמות התיירים הגדולה אשר מגיעה לבירת הונגריה

העלות של הזמנת מונית משדה התעופה בבודפשט למלונות נע סביב 27 דולר למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (1 דולר למזוודה נוספת). מונית בבודפשט מהשדה למרכז העיר עולה כ-30 דולר לערך ובהתאם לשעה ביום.

שירותי מוניות בבודפשט

בכל העיר יש מספר חברות המציעות שירותי הסעה. חשוב לדעת ולוודא כי על כל מונית קיים מספר רישיון שמצוין על צד המונית וכמובן שלט TAXI על הגג. המחירים הם קבועים אך אתם יכולים לנסות להוריד את המחיר אם אתם כבר יודעים את העלות של הנסיעה – לפעמים זה יכול לחסוך לכם כמה שקלים. כמו כן, בשדה התעופה קיימת חברה מורשת אשר מציע העברות למלון משדה התעופה (או לכל יעד שתבחרו) במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות בהונגריה ולשעות היום.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות לכל הזמנה מראש של מונית בבודפשט ובעיקר משדה התעופה:

  • נהג ממתין עם שלט הנושא את שמכם כך שתוכלו לזהות אותו בצורה ברורה. הוא כמובן יוביל אתכם אל המונית ומשם לבית המלון שהזמנתם או לכל יעד אחר שאותו תזמינו באתר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם שעה מלאה ללא תוספת תשלום!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות עד 24 שעות לפני מועד ההזמנה.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות האנשים.
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים וסוף השנה, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן יחסית. הזמנת מונית מראש, תוכלו לשריין את מוניות מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ותתבקשו אולי לשלם מחיר יקר ומופרך על מוניות (שחלקם יכול להיות ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית או הונגרית כמובן
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
מחירי מוניות בבודפשט משדה התעופה ליעדים מובילים
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית

 – יורום – 14 דולר

 – בודאורס – 10 דולר

 – דונהקסזי – 19 דולר

 – פומאז – 22 דולר

 – קרדמנה – 50 דולר

תוכן העניינים
דילוג לתוכן