מוניות בדובאי

הזמנת מוניות בדובאי במחיר מעולה וללא דמי ביטול. הזמינו ישירות באתר ותהנו מנהג פרטי אשר ימתין לכם עד 60 דקות ללא עלות נוספת. מוניות מתקדמות ונוחות למגוון יעדים בדובאי.

מוניות בדובאי
עוד באיחוד האמירויות

עלות הזמנת מונית בדובאי

עלות הזמנת מונית בדובאי מתחילה בדרך כלל ב-3.5 דולר (11 דירהם ~) כאשר העלות לכל קילומטר היא 0.7 דולר נוספים לערך. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך העיר תעלה לכם בממוצע 70-60 ש"ח למונית ספיישל.

בעיר עצמה ניתן לקחת מונית שירות או מוניות של חברת אובר כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים ועומד על מספר דירהם בודדים לאדם. כמות מוניות שירות שכאלו הוא מעולה וכמו המוניות וההסעות מתקיימים בצורה שכיחה ונוחה.

הזמנת מונית משדה התעופה

מאוד מומלץ להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם מתל אביב או מכל יעד אחר שממנו אתם מגיעים. נחמד שהדברים מסודרים מראש במיוחד אם אתם עם ילדים, ואין לכם רצון להסתבך בחיפוש מונית בדובאי ובעיקר להסיר את החשש שאולי יבקשו מכם תשלום נוסף או מחיר יקר עבור נסיעה למלון או למרכז העיר שהיא גם ככה אינה זולה.

הדבר נכון יותר בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או מוקדם בשעות הבוקר כאשר כמות המוניות היא נמוכה ממש לעומת השעות האחרות. ברגע שתצאו מטרמינל הטיסות הנכנסות בשדה התעופה, תבחינו בשורה גדולה של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון ומרכזי הפעילות או העברה למרכז העיר ובכלל לכל מקום אתם רוצים להגיע בדובאי. בתקופת הקיץ ובעונות החגים (ראש השנה האזרחית בעיקר ובעונת הקיץ והסתיו) ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות רבות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון להסעת תיירים וזאת עקב החוסר במוניות בגלל מספר התיירים העצום ממש שמגיע לדובאי.

שירותי מוניות בדובאי

בעיר קיימות מספר חברות מציעות שירותי הסעה כמו חברת אובר המעולה. חשוב לדעת ולוודא כי לכל מונית ישנו מספר רישיון שמצוין על גבי המונית וכמובן שלט TAXI או UBER על גג המונית או לחילופין שילוט של חברת המוניות.

המחירים הם קבועים והמונה תמיד מופעל ולכן ואתם לא יכולים לנסות להוריד את המחיר גם אם אתם כבר מנוסים בעלות הנסיעה שלכם – וזאת מכיוון שרוב ההזמנות מתבצעות דרך אפליקציות או דרך הזמנת מוניות מוקדמת. בשדה התעופה קיימות מספר חברות מורשות אשר מציעות העברות משדה התעופה למלון או למרכז העיר במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות ולשעות ביום ולכן יהיה נכון מצידכם להזמין מונית מראש כאשר המחיר הוא ידוע.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית בדובאי ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר בעיר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תמתינו בשדה ויתכן כי תאלצו לשלם מחיר יקר או מופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי ערבית או אנגלית כמובן
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
מחירי מוניות בדובאי משדה התעופה ליעדים מובילים
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית

 – ראס אל קמיהה – 260 ש"ח

 – פג'יריג'ה – 320 ש"ח 

 – אבו דאבי – 460 ש"ח

 – קאלבה – 390 ש"ח

תוכן העניינים
דילוג לתוכן