מוניות באתונה

הזמנת מוניות באתונה משדה התעופה במחיר מעולה וללא דמי ביטול. הזמינו ישירות באתר ותהנו מנהג פרטי אשר ימתין לכם 60 דקות ללא עלות נוספת. מוניות מתקדמות ונוחות למגוון יעדים בקוס.

מוניות בקוס
עוד ביוון

הזמנת מוניות באתונה

מחפשים להזמין מונית באתונה למלון משדה התעופה? יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות אונליין בצורה פשוטה. ניתן כמובן להתאים את גודל המונית בהתאם לכמות האנשים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל ארבעה נוסעים תזדקקו לרכב גדול יותר (שיעלה לכם פחות לכל נוסע).

בהזמנה מוקדמת באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט שנושא את שמכם באולם הטיסות הנכנסות. 

עלות הזמנת מונית באתונה

עלות הזמנת מוניות באתונה משדה התעופה מתחילה בדרך כלל ב-30 אירו למרכז העיר. מונית רגילה מפעילה מונה וכובה כ 2 אירו נוספים לערך לכל קילומטר אם הנסיעה היא מחוץ לעיר. נסיעה במונית למקומות הפופולריים בתוך העיר תעלה לכם בממוצע 30-40 אירו למונית ספיישל. בעיר עצמה ניתן לקחת מונית שירות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים ועומד על 8 אירו לאדם אך כמות מוניות שירות כאלו הוא מצומצם במיוחד. 

הזמנת מונית משדה התעופה

ראשית, מומלץ להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם. נחמד שהדברים מאורגנים עבורכם מראש ואין לכם צורך להסתבך או להמתין ולחפש מונית ובעיקר להסיר את החשש שיעקצו אתכם במחיר מופרז.

הדבר נכון בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או לפנות בוקר. ברגע שתצאו מאולם הטיסות (טרמינל 3) תבחינו בטור גדול של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון או העברה למקום אליו אתם רוצים להגיע באתונה. בתקופת הקיץ ובעונות החגים (ראש השנה ופסח) ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון וזאת עקב החוסר במוניות בגלל כמות התיירים הגדולה שמגיעה לעיר הבירה של יוון.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית באתונה ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר באתונה.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן קבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ותאלצו לשלם מחיר יקר ומופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
תוכן העניינים
דילוג לתוכן