מוניות בקוס

הזמנת מוניות בקוס במחיר מעולה וללא דמי ביטול. הזמינו ישירות באתר ותהנו מנהג פרטי אשר ימתין לכם 60 דקות ללא עלות נוספת. מוניות מתקדמות ונוחות למגוון יעדים בקוס.

מוניות בקוס
עוד ביוון

הזמנת מוניות בקוס

מחפשים להזמין מונית בקוס למלון משדה התעופה? יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות אונליין בצורה נוחה וידידותית. ניתן כמובן להתאים את גודל המונית בהתאם לכמות הנוסעים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 6 נוסעים תזדקקו לרכב גדול יותר (שיעלה לכם פחות לכל נוסע).

בהזמנה מוקדמת באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט שנושא את שמכם באולם הטיסות הנכנסות. 

עלות הזמנת מונית בקוס

עלות הזמנת מוניות בקוס מתחילה בדרך כלל ב-8 אירו כאשר העלות לכל קילומטר היא 2 אירו נוספים לערך. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך האי תעלה לכם בממוצע 30 אירו למונית ספיישל. בערים המרכזיות ניתן לקחת מונית שירות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים ועומד על 8 אירו לאדם אך כמות מוניות שירות כאלו הוא מצומצם במיוחד. 

הזמנת מונית משדה התעופה

ראשית, מומלץ להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם. אין כמו שהדברים מאורגנים עבורכם מראש ואין לכם צורך להסתבך בחיפוש מונית ובעיקר להסיר את החשש שיעקצו אתכם במחיר מופרז.

הדבר נכון בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או לפנות בוקר. ברגע שתצאו מאולם הטיסות תבחינו בטור גדול של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון או העברה למקום אליו אתם רוצים להגיע בקוס. בתקופת הקיץ ובעונות החגים (ראש השנה ופסח) ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון וזאת עקב החוסר במוניות בגלל כמות התיירים הגדולה שטסה לאי קוס המרהיב.

העלות של הזמנת מונית משדה התעופה בקוס למלונות העיקריים באי נע סביב 50 אירו למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (2 אירו למזוודה נוספת). מונית במלטה מהשדה לעיר ולטה עולה כ-60 אירו.

שירותי מוניות בקוס

בכל האי קיימות מספר חברות מציעות שירותי הסעה. חשוב לדעת ולוודא כי לכל מונית ישנו מספר רישיון שמצוין על גבי המונית וכמובן שלט TAXI על גג המונית. המחירים הם קבועים אך אתם יכולים לנסות להוריד את המחיר אם אתם כבר מנוסים בעלות הנסיעה שלכם – לפעמים זה יכול לחסוך לכם כמה אירו בודדים. בשדה התעופה קיימות מספר חברות מורשות אשר מציעות העברות למלון משדה התעופה במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות באי.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית בקוס ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר באי קוס.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן קבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ותאלצו לשלם מחיר יקר ומופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
מחירי מוניות בקוס משדה התעופה ליעדים מובילים
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית

– מרמרי – 27 אירו

 – קפאלוס – 21 אירו

– קוס טאון – 60 אירו

– מאסצ'יארי – 27 אירו

– קרדמנה – 32 אירו

תוכן העניינים
דילוג לתוכן