טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות הוא חוויה נהדרת שכוללת ביקור במספר אתרים בעלי אופי שונה ומיוחד. קבלו מידע והצעות מחיר ממספר חברות.

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות
עוד באיחוד האמירויות

יעד חדש והחם . טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

חברות התיירות הישראליות החלו ומתכוונות להציע טיולים מאורגנים לאיחוד האמירויות. סביר להניח כי מספר הימים יעמוד על 7 (6 לילות) ויעבור דרך אטרקציות ואתרים מובילים בדובאי וכמובן אבו דאבי. זהו טיול מאורגן שהוא שונה במקצת מטיולים אחרים שאתם מכירים מכיוון שכמות הנסיעה המשותפת באוטובוס התיירים היא מועטה. היסבה היא הקרבה הממשית בין האתרים עצמם. המרחק בין אבו דאבי לדובאי הוא עשרות קילומטרים בודדים.

את מירב היום תבלו במספר מקומות מרכזיים בכל אחת מהערים ואולי גם תבקרו את הקהילה היהודית ובתי הכנסת שקיימים במדינה. לאחר סיום כל יום בשעות הערב ולאחר ארוחת הערב במלון, תוכלו לצאת בצורה חופשית לטייל בעיר להנאתכם או אפילו להגיע לאחת ממסעדות השף הידועות בעיר (קיימות עשרות כאלו). חשוב שתבררו את מסלול הטיול לפני שאתם רוכשים אותו מאחת הסוכנויות שמציעות טיול מאורגן לאיחוד האמירויות ותוודאו כי הוא מתאים לרצונכם ולמקומות שאתם רוצים לבקר בהם.

העלות עדיין אינה יודעה אך אנו מעריכים כי חופשה באיחוד האמירויות תעלה לאדם במסגרת טיול מאורגן של 7 ימים ינוע סביב 850$-1100$ תלוי בעונה שבה אתם בוחרים לצאת לחופשה במדינת המפרץ הפרסי.

מלא/י פרטים לקבל הצעת מחיר >
דילוג לתוכן