טיול מאורגן לשוויץ

טיול מאורגן לשוויץ כולל סיור במספר אתרים מרהיבים וקסומים במדינה. קבלו כאן הצעות מחיר מחברות תיירות מובילות.

תוכן העניינים

טיול מאורגן לשוויץ
עוד בשוויץ

לא תרצו לחזור הביתה. טיול מאורגן לשוויץ

מחפשים טיול מאורגן לשוויץ? הנה קצת מידע על המדינה שהחלב אצלה הוא סמל לאומי. שווייץ או שוויצריה היא מדינה אשר שוכנת במרכז אירופה וגובלת עם גרמניה, צרפת, אוסטריה, איטליה וליכטנשטיין. שווייץ ידוע לרבים כמדינה קטנה עם רמת חיים גבוהה מאוד. כמו כן כולם מכירים את האופי הפדנטי של שוויצרים, אך אולי בעזרתו שווייץ יפה ונקייה וכל אזור אשר שייך לשווייץ מרגיש ומבריק.

לפני כל היופי, ההיסטוריה והתרבות של שווייץ, טיול במדינה הזאת מעניק לכם חשיפה לעולם שבו לא זורקים ניירות על המדרכה, לא צועקים ברחוב ומקפידים על כל חוק אשר חוקק כולל כללי נהיגה בכביש.

שוויץ נראית כמו חדר שרק עכשיו עבר ניקיון יסודי ,היות ומדובר במדינה שלמה, ניקיון ברמה כזאת אומר רק דבר אחד-כל אחד מהאזרחים של שוויץ דואג ומטפח אותה.

נופים פסטורליים עם דשא שתמיד קצוץ ,בכל כפר וכפר ,פרות מצוחצחות ובתים קטנים ומדוגמים- זאת התמונה שמאפיינת את שוויץ. זה בהחלט היעד המושלם עבור פרפקציוניסטים ואנשים, אשר מעריכים את השלמות בכל.

כל תייר חייב לקבוע את אופיו של טיול מאורגן לשוויץ שאותו הוא רוצה לחוות, הרי שוויץ מעניקה כמה אופציות לטיול המושלם. שוויץ מומלצת עבור חובבי סקי, שכן היא שוכנת באלפים. כמו כן שוויץ התברכה בשלושה אגמים מדהימים שמסביבם ישנן הרבה אטרקציות ופעולות. ובנוסף לכך אי אפשר לפספס את הטירות העתיקות של שוויץ, מוזיאונים ואתרי תרבות אחרים.

מלא/י פרטים לקבל הצעת מחיר >

אתרים בשוויץ במסגרת טיולים מאורגנים

שוויץ מקום מיוחד ומרובה באטרקציות שנות ומשונות, בטיול מאורגן אחד תוכלו לשלב ביקור באתרי טבע, מוזיאוניים ,ליהנות מהאוכל הטעים של שוויץ ולהתרענן באגמים שלה. מקומות שאסור להחמיץ בשוויץ:

מגדלים של לוצרן – לוצרן עיר מאוד מיוחדת עבור שוויץ. איש לא יודע את התאריך המדויק בו היא הוקמה, אבל ישנם עדויות שלוצרן הייתה קיימת עוד בתקופת שליטת הרומאים. לוצרן זהו יעד חובה לביקור בטיול מאורגן. כאן תוכלו להתרשם ממגוון רב של שרידי היסטוריה מעניינים ויפים. וביניהם מגדלי לוצרן, שהוקמו במהלך המאות 13-18. סה"כ קיימים 9 מגדלים. הם מהווים עדות נפלאה לתקופות שחלפו,חלקן מרשימים ביופיים ועד היום נמצאים בשימוש ולא רק לתפאורה.

גן חיות של ציריך – אומנם ציריך מלאה במוזיאונים, קתדרלות וכנסיות מדהימות, אך נפנה את תשומת לבכם דווקא אל גן החיות של ציריך. זהו מקום מיוחד עבור טיול מאורגן וכל איש אשר אוהב חיות. גן החיות של ציריך עצום בגודלו ומחולק לאזורים שונים בעולם, בכל אזור תוכלו למצוא את החיות המתאימות לו. זאת חוויה נדירה ומשעשעת עבור ילדים ומבוגרים. גן החיות פתוח בכל עונה.

שוויץ היא יעד מושלם עבור כל תייר בגלל שטחה הקטן, תוכלו ליהנות מכל הנפלאות של המדינה בטיול מאורגן אחד!

מסלול אפשרי של טיול מאורגן לשוויץ

טיול מאורגן לשוויץ אורך בדרך כלל בין 6 ל 10 ימים ולפעמים כולל מדינות נוספות כמו גרמניה או צרפת. בהתאם לתקציב שלכם וכמובן לימים הפנויים שלכם לצורך טיול בשוויץ, תוכלו לבחור את כמות המקומות שתרצו לבקר בהם. הכנו עבורכם מסלול אפשרי של טיול מאורגן שכולל את היעדים העיקריים בשוויץ. תוכלו לקחת את אלו ולהשוות להצעות שתקבלו אצל סוכנויות הנסיעות.

יום 1: תל אביב – ציריך

התכנסות בנמל התעופה בן גוריון וטיסה ישירה לכיוון ציריך שבשוויץ.

יום 2: ציריך

טיול יומי מלא בעיר המדהימה והמודרנית במיוחד. ביקור באתרים המרכזיים וזמן חופשי לשופינג וטיול עצמאי.

יום 3: באזל

ביקור בעיר ההיסטורית שנוגעת למדינת ישראל כולל ביקור במרפסת המפורסמת על גדול הנהר המפורסם בעיר באזל.

יום 4: מפלי הריין

טיול יומי לאחד מהמקומות המתויירים ביותר באירופה שנמצא על גבול גרמניה. הטיול כולל טיול רגלי במסלול מרהיב, ארוחת צהריים באחת המסעדות המומלצות במקום וזמן לרכישת מזכרות מאחד המפלים הגדולים באירופה.

יום 5: לוצרן

אחת מהערים המתויירות ביותר בשוויץ ובאירופה בכלל. העיר ממוקמת במרכז שוויץ על גדות אגם לוצרן המרהיב. מסלולי הליכה רבים נמצאים בסמוך לעיר באזור מדהים וירוק כאילו נלקח מסיפורי אגדות – לא לוותר!

יום 6: ציריך – תל אביב

סיום הטיול המאורגן. טיסה ישירה חזרה לתל אביב.

כמה ימים נמשך טיול מאורגן לשוויץ?

טיול מאורגן לשוויץ נמשך כשמונה ימים בדרך כלל כאשר ישנן מספר סוכנויות נסיעות המציעות  להאריך את הטיול ולבקר גם במדינות אשר גובלות עם המדינה כגון צרפת וכמובן איטליה.

מה בנוגע לכסף?

שוויץ הינה מדינה יקרה במיוחד והיא אינה משתמשת באירו הנהוג ברוב מדינות אירופה אלא במטבע העצמאי שלה שהוא פרנק שווצרי. מלונות בערים הגדולות יכולים לעלות כ-100-200 דולר ללילה וכמו כן, גם המסעדות במדינה אינן זולות. פחית קוקה קולה עולה כ-12 ש"ח.

דילוג לתוכן