טיול מאורגן לגרמניה

טיול מאורגן לגרמניה כולל במספר אתרים ומקומות היסטורים ומרהיבים ברחבי המדינה. קבלו הצעות מחיר ממספר חברות תיירות.

תוכן העניינים

טיול מאורגן לגרמניה
עוד בגרמניה

טיול מאורגן לגרמניה. הרבה יותר מהיסטוריה

מתעניינים בטיול מאורגן לגרמניה? הנה קצת מידע על המדינה. גרמניה או הרפובליקה הפדרלית של גרמניה שוכנת במרכז אירופה ,בעלת משקל פוליטי רב והשפעות כלכליות על המטבע האירופי כמו גם ועל העולם כולו. עיר הבירה של גרמניה היא ברלין. גרמניה גובלת עם פולין ,צ`כיה ,אוסטריה ,שוויץ, בלגיה, הולנד ,לוקסמבורג ,דנמרק ,הים הבלטי והים הצפוני.

כמו כן, נהר ריין חוצה את שטחה של גרמניה. הגרמנים ידועים כעם פדאנטי, הם מאוד מקפידים על ניקיון ואסתטיקה לכן כל הערים ובמיוחד הכפרים של גרמניה נראים כמו ציור על קנבס, יפים ולא מציאותיים בו זמנית. טיול מאורגן בגרמניה נכון ומומלץ גם בעונת החורף וגם בעונת הקיץ, היא מציע מגוון רב של אטרקציות ,אשר יתאימו לכל אחד ואחת. ניתן לשלב בטיול מוזיאונים מדהימים ומפוארים וגם ליהנות מהנופים המרהיבים.

מלא/י פרטים לקבל הצעת מחיר >

אתרים בגרמניה במסגרת טיולים מאורגנים

כמו שנאמר לפני, גרמניה מרובה באטרקציות בכל עונה לאורך השנה. אתם רק צריכים לבחור אם אתם מעדיפים חופשת אקסטרים או טיול רגוע ברחובות הערים וביקור במוזיאונים. מעבר למקומות הנדושים שכולם מגיעים אליהם, קיימות מחוץ לברלין עוד מספר אטרקציות ששווה לנסוע אליהם. אנו ממליצים בחום לבקר בעיירות הנמצאות באזורי הגבול עם צרפת ושוויץ ולהתרשם מאורח החיים השונה דרמטית מהמוכר והידוע.

חומת ברלין – כמובן שברלין שופעת תרבות, תוססת ומלאה בהרבה מאוד מקומות יותר אטרקטיביים מחומה שמלאה בגרפיטי, אך אם לשנייה תעצרו ותחשבו כמה גורלות נחרבו בגלל חומה אחת אתם תבינו ששווה לבוא ולהתבונן בה. חומת ברלין הוקמה ב-1961 ונפלה רק אחרי 30 שנה. זה סמל לתקופה שבה העם הגרמני נחלק לשתיים, וכל מי שניסה לחצות את החומה נהרג או ישב בכלא תקופה מאוד ארוכה. למעשה החומה "נכבשה" על ידי אזרחים פשוטים. תחילה היה אישור לחצות אותה רק עם ויזות מיוחדות ,אך אנשים פשוט פרצו אותה כדי סוף סוף להתחבק עם קרובי משפחה וחברים שנשאר בצד "הלא נכון".

ימת קונסטנץ – ימה השוכנת בגבולות גרמניה, אוסטריה ושוויץ ונחשבת לגדולה בכל אירופה. למעשה בתים על חופי קונסטנץ נמצאים בו זמנית ב 2 מדינות גרמניה ושוויץ. הנוף היפה ומים המרעננים בהחלט יכולים לשדרג את הטיול מאורגן שלכם בעונת הקיץ. זה מקום מושלם לנוח מרעשים של העיר ולהתחבר לטבע.

ובכלל כל טיול מאורגן לגרמניה אשר יכלול טבע, אומנות, מוזיקה ואוכל טעים, הוא הכי מומלץ שיש עבור משפחות עם ילדים! מומלצים בחום.

כמה ימים נמשך טיול לגרמניה?

טיול מאורגן לגרמניה יכול להיות בין שמונה ימים ושבעה לילות.  הנושא פחות נתון להחלטתכם אם בחרתם בטיול מאורגן. כמות האטרקציות שיכולה להציע המדינה היא אדירה ולכן משך הטיול למדינה בודדת הוא גדול יחסית. רצוי ומומלץ להגיע ולטייל באזור מסוים של המדינה עקב גודלה הרב. ניתן כמובן לשלב את הטיול עם מדינות גובלות כגון צרפת או שוויץ.

כמה עולה טיול מאורגן לגרמניה?

טיול מאורגן לגרמניה נמשך בדרך כלל 5-8 ימים ועלות הטיול נעה סביב ה-550$ ועד ל-800$ תלוי במספר הלילות ששוהים בבתי מלון. טיול מאורגן לגרמניה כולל מספר אפשרויות רב אשר מרושם סיורים בברלין, אתרי יהדות עיקריים ועוד. לעומת זאת, ישנם טיולים אשר סובבים אזור גאוגרפי מסוים כגון היער השחור אשר הפך לפופולרי בקרב כל מי שמחפש טיול משפחות ליער השחור.

עלות טיולים אלו עשויה להיות גבוה הרבה יותר מכיוון שמדובר על לינות בפארקים מסוימים אשר לא קיימת באותו המקום תחרות על מחיר.

מדוע לא מתאים לכל אחד טיול מאורגן לגרמניה?

נעזוב לרגע את מזג האוויר הלא קל במספר חודשי השנה אלא נשוחח כאן על אופי הטיול. אם ברצונכם לחוות אושר ללא כאב, אזי טיול מאורגן לגרמניה יכול להיות עבורכם מסע לא נעים אך מאוד מזין ופורה מבחינה היסטורית. לא בלבד שרוב הטיולים המאורגנים לברלין סובבים תחת מטריית מלחמת העולם השנייה, אלא שאין ממש יכולת להתחמק מהידיעה הזו. מספיק ביקור אחד ברכבת התחתית של ברלין בכדי להבין שהעיר הזו עדיין מביאה תיירות מכל העולם בעקבות מלחמת העולם השנייה. אולי גם הראשונה.

ומה בנוגע לכסף?

המטבע הרשמי בגרמניה הוא האירו ולכן המחירים יחסית נוחים למטייל הישראלי. כמובן שבערים הגדולות כגון ברלין, פרנפורקט ומינכן מחירי בתי המלון הם יקרים. מחירי הארוחות במסעדות נוחים לכל כיס. אם בחרתם לשהות במקומות פחות עירוניים, תוכלו למצוא ארוחות ובתי מלון זולים הרבה יותר מהערים המרכזיות.

דילוג לתוכן