מוניות בלונדון

הזמנת מוניות בלונדון מ / אל שדה התעופה היתרו או בולטון למלון או לכל יעד שתרצו בעיר. הזמנה ידידותית ובטוחה עם אפשרות לביטול ללא עלות. המתנה של 60 דקות ללא תוספת מחיר! 

מוניות בלונדון
עוד בבריטניה

הזמנת מוניות בלונדון

הזמנת מוניות בלונדון למלון משדה התעופה היא הדרך הנכונה להימנע מסיטואציה לא נעימה כמו מחסור במוניות והמתנה ארוכה או "עקיצה" במחיר מופרז יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות באינטרנט בצורה נוחה וזריזה עם מחירים מעולים ממש.

ניתן כמובן להתאים את סוג המונית בהתאם להרכב הנוסעים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 6 נוסעים תזדקקו לרכב גדול יותר. בהזמנה מראש באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט הכולל את שמכם בטרמינל הטיסות הנכנסות בהיתרו או בשדה התעופה של בולטון.

 

עלות הזמנת מונית בלונדון

עלות הזמנת מונית בלונדון מתחילה בדרך כלל ב-7.5 ליש"ט כאשר העלות לכל קילומטר נוסף היא 1.7 ליש"ט. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך האי תעלה לכם בממוצע 17 ליש"ט למונית ספיישל ובשעות היום. נסיעה לערים סמוכות ללונדון עולה בדרך כלל 40 ליש"ט כאשר המרחק נע בין 20-25 ק"מ ממרכז העיר. ניתן כמובן לעלות על מונית שירות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים בעיר ועומד על ליש"טים בודדים לאדם.

הזמנת מונית משדה התעופה

ראשית, מומלץ בחום להזמין מונית מראש אשר תחכה לכם לאחר הנחיתה והטיסה הארוכה שלכם מישראל. נחמד שהדברים מאורגנים עבורכם ואין לכם צורך להסתבך במציאת מונית ובעיקר להסיר את החשש שיעקצו אתכם במחיר מוגזם. הדבר נכון בעיקר שאתם נוחתים בשעות הצהריים או לפנות בוקר. ברגע שתצאו מאולם הטיסות הנכנסות תבחינו בטור גדול של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון או העברה למקום אליו אתם מעוניינים להגיע בלונדון. בתקופת הקיץ ובעונות החגים, ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון וזאת עקב החוסר במוניות בגלל כמות התיירים הגדולה שמגיעה לבירת אנגליה

העלות של הזמנת מונית משדה התעופה בלונדון למלונות נע סביב 50 ליש"ט למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (2 ליש"ט למזוודה נוספת). מונית בלונדון מהשדה למרכז העיר (אוקספורד) עולה כ-60 ליש"ט.

שירותי מוניות בלונדון

בכל העיר קיימות מספר חברות המציעות שירותי הסעה. חשוב לדעת ולוודא כי על כל מונית קיים מספר רישיון שמצוין על גבי המונית וכמובן שלט TAXI על גג המונית. המחירים הם קבועים אך אתם יכולים לנסות להוריד את המחיר אם אתם כבר מנוסים בעלות הנסיעה שלכם – לפעמים זה יכול לחסוך לכם כמה שקלים. בשדה התעופה קיימות מספר חברות מורשות אשר מציעות העברות למלון משדה התעופה (או לכל יעד שתבחרו) במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות ולשעות היום.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית בלונדון ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט הנושא את שימכם כך שתוכלו לזהות אותו בצורה ברורה. הוא כמובן יוביל אתכם אל המונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר שאותו תזמינו באתר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם שעה מלאה ללא תוספת תשלום!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות האנשים.
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים וסוף השנה, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן יחסית. בהזמנת מונית מראש, תוכלו לשריין את המונית מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ותתבקשו לשלם מחיר יקר ומופרך על מוניות (שחלקם יכול להיות ללא רישיון).
תוכן העניינים
דילוג לתוכן