טיולים מאורגנים, טיסות זולות ומלונות מומלצים

טיסות זולות ללונדון

Home / חופשה בבריטניה / טיסות זולות ללונדון
[the_ad_group id="25"]

השוואת טיסות זולות ללונדון בזמן אמת

מנוע השוואת טיסות זולות ללונדון וטיסות לואו קוסט ללונדון מתוך מגוון רחב של חברות תעופה. השוו עכשיו מחירים בזמן אמת בקלות ובנוחות ותוכלו לחסוך עד מאות שקלים לאדם בהזמנת טיסה לחו"ל. מנוע זה מוגש בשיתוף עם חברת Jetradar והתוצאות המובאות הם באחריותם הבלעדית.

ראשית, בחרו את התאריכים המתאימים לכם ואת מספר הטסים ללונדון והקישו על חיפוש. מצאו את שעת הטיסה ואת המחיר הטוב ביותר עבורכם מבין עשרות חברות התעופה וחסכו.

מחירי טיסות ללונדון לאורך השנה

טיסות לואו קוסט ללונדון

ישנן מספר חברות תעופה אשר מציעות טיסות לואו קוסט ללונדון כמו איזי ג'ט, ראייניר wizz ועוד. שימו לב כי רוב החברות מבצעות את הנחיתה שלא בנמל התעופה הית'רו אלא בשדה התעופה לוטן אשר נמצא מחוץ ללונדון במרחק של 45 דקות נסיעה ממרכז העיר. לכן, רצוי שתקחו בחשבון כי יהיה עליכם לקחת מונית או רכבת משדה התעופה למלון שלכם או רכבת במחיר מוזל יותר. בכל מקרה, יש להוסיף את עלות ההעברה להוצאות הטיסה והשהייה בלונדון.

נמל התעופה הית'רו בלונדון

נמל התעופה הבינלאומי של הית'רו נמצא כ-25 ק"מ ממרכז העיר לונדון. זהו אחד מנמלי התעופה העמוסים ביותר בעולם ובין הוותיקים שבהם. בנמל נמצאים חמישה טרמינלים שונים אשר כל אחד משמש לסוג אחר של טיסות. בין טיסות פנים, טיסות לואו קוסט, טיסות של חברת ביריטיש איירוויז או טיסות בינלאומיות. בשדה התעופה של הית'רו קיימות מספר אפשרויות של תחבורה ממנו ואליו כמו רכבת, מוניות ואוטובוסים ציבוריים.

בסביבת שדה התעופה נמצאים עשרות בתי מלון בדרגה של חמישה כוכבים והמחירים יקרים במיוחד. אם יש לך זמן ואם אינכם נמצאים בעצירת ביניים וצריכים להישאר לילה בלונדון, רצוי להגיע למרכז העיר וללון במחירים סבירים בהרבה.

טיסות זולות לחו"ל
הזמנת מלונות אונליין