מוניות בבוקרשט

הזמנת מוניות בבוקרשט למלון משדה התעופה היא הדרך הנכונה, המהירה והנוחה ביותר להגיע למלון או לכל יעד אחר ברומניה ובעיקר להימנע מסיטואציות לא נעימות כמו מחסור במוניות והמתנה ארוכה או "עקיצה" במחיר מופרז הידועות בעיר. יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות באינטרנט בצורה נוחה וזריזה עם מחירים מעולים ממש. ניתן כמובן להתאים את סוג המונית בהתאם להרכב הנוסעים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 4 נוסעים תזדקקו לרכב גדול יותר.

בהזמנה מראש באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט הכולל את שמכם בטרמינל הטיסות הנכנסות בשדה התעופה הבינלאומי של בוקרשט, בירת רומניה.

מוניות במלטה
עוד ברומניה

הזמנת מונית משדה התעופה

ראשית, מומלץ לכם להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם מישראל. החופשה שלכם תהיה נוחה יותר כשהדברים מאורגנים עבורכם ואין לכם צורך להסתבך במציאת מוניות ובעיקר להסיר את החשש שיעקצו אתכם במחיר מופרז. הדבר נכון בעיקר שאתם נוחתים בשעות אחר הצהריים או לפנות בוקר. ברגע שתצאו מתוך אולם הטיסות הנכנסות תבחינו בשורה של מוניות מורשות שיציעו לכם הסעה למלון או העברה למקום אליו אתם מעוניינים להגיע בבוקרשט. התור הוא מסודר כמו גם העלייה למוניות. בתקופת הקיץ ובעונות החגים של המקומיים, ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות וזאת עקב מחסור במוניות בגלל כמות התיירים הגדולה אשר מגיעה לבירת רומניה.

העלות של הזמנת מונית משדה התעופה בבוקרשט למלונות המרכזיים במרכז העיר נע סביב 55 לאו (40 ש"ח ~) למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (2 לאו למזוודה נוספת). מונית בבוקרשט משדה ליעדים שונים בעיר עולה כ-30 לאו לערך ובהתאם לשעה ביום.

עלות הזמנת מונית בבוקרשט

עלות הזמנת מונית בבוקרשט היא זולה יחסית אך תלויה כמובן במרחק ואורך הנסיעה שלכם. מחיר ממוצע למסיעה נע סביב 50 לאו רומני למונית רגילה. מוניות פרימיום כמו מרצדס או אוודי יעלו לכם כפול או יותר. כמובן שהזמנה דרך הקבלה במלון היא דרך נוחה במיוחד אך דעו כי עליכם יהיה לשלם גם את עמלת ההזמנה למונית.

לא משנה מה היעד שאליו אתם מעוניינים להגיע, עלות לכל קילומטר נסיעה הוא עד 2 ליאו. המרחקים בתוך העיר אינם גדולים וניתן לסכם את עלות הנסיעה סביב העשרים שקלים לכיוון למקומות המרכזיים בעיר. יציאה מהעיר לכיוון הערים והכפרים מסביב לבוקרשט תעלה כ-100-120 לאו. ניתן כמובן לעלות על מונית שירות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים בעיר ועומד על שקלים בודדים לנוסע. 

שירותי מוניות בבוקרשט

ברחבי העיר ישנם מספר חברות המציעות שירותי הסעה. חשוב לדעת ולוודא כי על כל מונית קיים מספר רישיון שמצוין על צד המונית וכמובן שלט TAXI על הגג. המחירים הם קבועים אך אתם יכולים לנסות ולהתמקח בנסיעות ארוכות יותר על המחיר אם אתם כבר יודעים את העלות של הנסיעה – לעיתים זה יכול לחסוך לכם כמה שקלים בודדים. כמו כן, בשדה התעופה קיימת חברה מורשת אשר מציע העברות למלון משדה התעופה (או לכל יעד שתבחרו) במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות ברומניה ולשעות היום.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מוניות בוקרשט ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט הנושא את שימכם כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר בעיר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם שעה שלמה ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן קבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות שממתינות לכם בשדה הוא קטן יחסית. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ותאלצו לשלם מחיר יקר ומופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה, הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
טבלת מחירי מוניות בבוקרשט משדה התעופה ליעדים מובילים
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית

– מרכז העיר – 50 לאו

– מעיינות טרמה (מחוץ לעיר) – 55 לאו

– מגה מול בבוקרשט – 40 לאו

– לעיר קמפינה – 300 לאו

– ברסוב – 500 לאו

– בולינטין ולה – 120 לאו

– קונסטנטה – 550 לאו

מלון רדיסון בלו – 50 לאו

תוכן העניינים

טיסות זולות לבודפשט
דילוג לתוכן