מוניות במלטה

מעוניינים להזמין מוניות במלטה למלון משדה התעופה? יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות אונליין בצורה נוחה וידידותית. ניתן כמובן להתאים את גודל המונית בהתאם לכמות הנוסעים.

המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 6 נוסעים תזדקקו לרכב גדול יותר. בהזמנה מוקדמת באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט שנושא את שמכם באולם הטיסות הנכנסות וימתין לכם 60 דקות ללא חיוב נוסף.

ניתן לבטל את ההזמנה ולקבל החזר כספי מלא.

מוניות במלטה
עוד במלטה

הזמנת מונית משדה התעופה

ראשית, מומלץ להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם. אין כמו שהדברים מאורגנים עבורכם מראש ואין לכם צורך להסתבך בחיפוש מונית ובעיקר להסיר את החשש שיעקצו אתכם במחיר מופרז.

הדבר נכון בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או לפנות בוקר. ברגע שתצאו מאולם הטיסות תבחינו בטור גדול של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון או העברה למקום אליו אתם מעוניינים להגיע במלטה. בתקופת הקיץ ובעונות החגים, ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון וזאת עקב החוסר במוניות בגלל כמות התיירים הגדולה שמגיעה לאי מלטה.

העלות של הזמנת מונית משדה התעופה במלטה למלונות העיקריים באי נע סביב 30 אירו למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (2 אירו למזוודה נוספת). מונית במלטה מהשדה לעיר המרכזית ולטה עולה כ-18 אירו.

עלות הזמנת מונית במלטה

עלות הזמנת מונית במלטה מתחילה בדרך כלל ב-7.5 אירו כאשר העלות לכל קילומטר היא 3 אירו נוספים. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך האי תעלה לכם בממוצע 22 אירו למונית ספיישל. בערים המרכזיות ניתן לקחת מונית שירות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים ועומד על 5 אירו לאדם. 

שירותי מוניות במלטה

בכל האי קיימות מספר חברות מציעות שירותי הסעה. חשוב לדעת ולוודא כי לכל מונית ישנו מספר רישיון שמצוין על גבי המונית וכמובן שלט TAXI על גג המונית. המחירים הם קבועים אך אתם יכולים לנסות להוריד את המחיר אם אתם כבר מנוסים בעלות הנסיעה שלכם – לפעמים זה יכול לחסוך לכם כמה אירו בודדים. בשדה התעופה קיימות מספר חברות מורשות אשר מציעות העברות למלון משדה התעופה במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות באי.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית במלטה ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט הנושא את שימכם כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר באי.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן קבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות שממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ותאלצו לשלם מחיר יקר ומופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
טבלת מחירי מוניות במלטה משדה התעופה ליעדים מובילים
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית

– אלברט טאון – 15 אירו

 – ולטה – 75 אירו

– סאפי – 12 אירו

– סאליני – 27 אירו

– נאקסר – 23 אירו

– בלזן – 20 אירו

– מרפה – 37 אירו

– סליאמה – 20 אירו

– קלקארה – 20 אירו

– קפה דך מאר – 20 אירו

תוכן העניינים

טיסות זולות לבודפשט
דילוג לתוכן