טיולים מאורגנים, טיסות זולות ומלונות מומלצים

טיסות זולות לקוסמוי

Home / חופשה בתאילנד / טיסות זולות לקוסמוי
[the_ad_group id="25"]

השוואת טיסות זולות לקוסמוי בזמן אמת

מנוע טיסות זולות לקוסמוי ממגוון חברות תעופה. השוו מחירים בקלות ובנוחות ותוכלו לחסוך עד מאות שקלים לאדם בהזמנת טיסה לקוסמוי. מנוע זה הוא בשיתוף עם חברת Kiwi והתוצאות המובאות הינם באחריותם הבלעדית. תוכלו למצוא הצעות ממגוון חברות תעופה החל מאל על, לופטנזה, דלתא ועוד. ראשית קבעו את היעד, בחרו את התאריכים המתאימים לכם ואת מספר הנוסעים לקוסמוי וחפשו. מצאו את שעת הטיסה ואת המחיר הטוב ביותר עבורכם מבין עשרות אפשרויות וחסכו.

נמל התעופה של קוסמוי

נמל תעופה קטן במיוחד אך משמש כנמל תעופה בינלאומי בתאילנד. האופי המיוחד של נמל התעופה הזה נובעת מחוסר מבנים אלא מצריפים הנראים כבונגלוס גדולים. למרות חוסר הקדמה של נמל התעופה של קוסמוי, הבידוק והעלייה למטוס היא מהירה במיוחד. הנמל משמש כל שנה מעל 1.8 מליון איש אשר נוחתים וממריאים מהאי הפופולרי הזה בקרב תיירים המגיעים לצורך חופשה בתאילנד. נמל התעופה ממוקם בקצה האי הדרומי והוא מכיל שני טרמינלים כאשר אחד משמש לטיסות פנים והשני לטיסות בינלאומיות.

קוד IATA של נמל התעופה קוסמוי: USM

אתר האינטרנט הרשמי של שדה התעופה בקישור הזה

האם יש דיוטי פרי בקוסמוי

למרות שבטח קניתם את כל המתנות שרציתם והתחייבות, בטח תרצו לבזבז עוד קצת כסף לפני החזרה לארץ. אז תצטערו לשמוע כי בשדה התעופה של קוסמוי לא קיים דיוטי פרי. לנוחיותכם תכלו למצוא עמדות למכירת משקאות קלים וחמים ושירותים ציבוריים כמובן. תאלצו להתאפק עד שתנחתו בשדה התעופה של בנגקוק כדי להוציא את הכסף שנותר לכם מהחופשה. בכל מקרה, טיסות לקוסמוי הם לרוב טיסות פנים ולכן לא קיים דיוטי פרי במקום.

תחבורה ציבורית או מונית מנמל התעופה קוסמוי

כשתצאו מנמל התעופה תוכלו לבחור בין עשרות מוניות אשר ימתינו לכם. המחיר הוא יחסית זול מכיוון שהמרחק עצמו אינו גדול. עלות ממוצעת של מונית היא 200 באט למלונות הפופולריים בקוסמוי. יחד עם זאת, אם אתם בחופשה משפחתית, רצוי במיוחד לקבל מהמלון אפשרות מהעברה מנמל התעופה ישירות למלון. תוכלו לבצע זאת כבר בהליך הזמנת מלון בקוסמוי או להתקשר אליהם ברגע שנחתתם. בעניין אוטובוסים, קיימים מספר קווים אשר יקחו אתכם בסמוך לנקודות מרכזיות באי בעלות של 20 באט בממוצע.

קיימות טיסות לואו קוסט או טיסות זולות לקוסמוי?

טיסות ישירות לחו"ל

אם אתם מחפשים טיסות לואו קוסט מישראל לקוסמוי אז לא תמצאו לצערנו מכיוון שעדיין אין כלל טיסות ישירות לאי המקסים הזה. לעומת זאת, אם אתם נוחתים בבנגקוק תוכלו למצוא לפחות חברה אחת שמציעה טיסות לואו קוסט לקוסמוי. ניתן כמובן להמשיך את הטיול שלכם מקוסמוי עם טיסות לואו קוסט פנימיות בתאילנד למגוון מקומות סמוכים יחסית לקוסמוי.