מוניות בבנגקוק

הזמנת מוניות בבנגקוק משדה התעופה למלון במחיר מצוין וללא דמי ביטול. הזמינו ישירות באתר ותהנו מנהג פרטי אשר ימתין לכם עד שעה ללא עלות נוספת. מוניות מתקדמות ונוחות למגוון יעדים בבנגקוק.

הזמנת מוניות בבנגקוק
עוד בתאילנד

עלות הזמנת מונית בבנגקוק

עלות הזמנת מונית בבנגקוק מתחילה בדרך כלל ב-4 שקלים כאשר העלות לכל קילומטר היא 4 שקלים נוספים לערך. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך העיר תעלה לכם בממוצע 30 ש"ח למונית ספיישל כולל טיפ לנהג.

בעיר עצמה ניתן לקחת מונית שירות או מוניות של מספר חברות בבנגקוק כאשר המחיר הוא יחסית קבוע לכל היעדים ועומד על מספר שקלים בודדים לאדם. כמות מוניות שירות בתוך העיר הוא מעולה וכמו המוניות והתחבורה הציבורית בכלל מתקיימים בצורה שכיחה ונוחה.

הזמנת מונית משדה התעופה

נחמד שהדברים מאורגנים מראש במיוחד אם אתם בטיול עם הילדים ואין לכם רצון להסתבך בחיפוש מונית בבנגקוק ובעיקר להסיר את החשש שאולי יבקשו מכם תשלום נוסף או מחיר מופקע עבור נסיעה למלון או למרכז העיר שהיא אולי זולה אך אינה בטוחה ומומלצת. ניתן להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם מתל אביב או מכל יעד אחר שממנו אתם מגיעים לתאילנד. 

הדבר נכון יותר בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או מוקדם בשעות הבוקר כאשר כמות המוניות היא יחסית נמוכה לעומת שאר שעות היום. ברגע שתצאו מטרמינל הטיסות הנכנסות בשדה התעופה, תבחינו בשורה גדולה של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון ולמרכזי הפעילות או העברה למרכז העיר ובכלל לכל מקום אתם רוצים להגיע בעיר. כמעט לאורך כל השנה ובמיוחד בתקופת הקיץ ובעונות החגים המקומית (ראש השנה האזרחית בעיקר ובעונת הקיץ והסתיו) ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות רבות למוניות. 

  • עלות מונית משדה התעופה בבנגקוק נעה סביב 40 ש"ח כולל מזוודה לאדם. העלות כוללת את העלות לכביש מהיר אם תזדקקו לכך.

הזמנת מונית בבנגקוק באינטרנט

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית בבנגקוק ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר בעיר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תמתינו בשדה ויתכן כי תאלצו לשלם מחיר יקר או מופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי אנגלית כמובן תאית.
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית
תוכן העניינים
דילוג לתוכן