מוניות במוסקבה

הזמנת מוניות במוסקבה מ / אל שדה התעופה למלון או לכל יעד שתרצו בעיר המרהיבה הזו. הזמנה ידידותית ובטוחה עם אפשרות לביטול ללא עלות. המתנה של 60 דקות ללא תוספת מחיר.

הזמנת מוניות במוסקבה
עוד ברוסיה

הזמנת מוניות במוסקבה

מחפשים להזמין מונית במוסקבה למלון משדה התעופה בעיר? יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות אונליין בצורה נוחה וידידותית. ניתן כמובן להתאים את גודל המונית בהתאם לכמות הנוסעים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 4 נוסעים תזדקקו לרכב הסעה גדול יותר (שיעלה לכם פחות כמובן לכל נוסע). בהזמנה מוקדמת באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט הנושא את שמכם באולם הטיסות הנכנסות.

עלות הזמנת מונית במוסקבה

עלות הזמנת מונית במוסקבה מתחילה בדרך כלל ב-150 רובל (7 שקלים) כאשר העלות לכל קילומטר היא 1.5 ש"ח נוספים לערך. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך העיר תעלה לכם בממוצע 30-35 ש"ח למונית ספיישל. בעיר עצמה ניתן לקחת מונית שירות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים ועומד על מספר שקלים בודדים לאדם אך כמות מוניות שירות כאלו הוא קטן ועובר במקומות שלאו דווקא יתאימו לכם.

הזמנת מונית משדה התעופה

ראשית, מומלץ ממש להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם. נחמד ממש שהדברים מאורגנים עבורכם מראש במיוחד אם אתם עם ילדים ואין לכם רצון להסתבך בחיפוש מונית במוסקבה ובעיקר להסיר את החשש שיבקשו ממכם תשלום מופרז. הדבר נכון יותר בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או מוקדם בשעות הבוקר. ברגע שתצאו מאולם הטיסות הנכנסות, תבחינו בשורה גדולה של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון או העברה למקום אליו אתם רוצים להגיע במוסקבה. בתקופת הקיץ ובעונות החגים (ראש השנה האזרחית בעיקר) ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון וזאת עקב החוסר במוניות בגלל מספר התיירים הגדול שמגיע לעיר המדהימה הזו.

העלות של הזמנת מונית משדות התעופה במוסקבה למלונות העיקריים נע סביב 50 ש"ח למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (5 רובל למזוודה נוספת). מונית במוסקבה מהשדה למרכז העיר עולה כ-40 ש"ח בממוצע למשפחה.

שירותי מוניות במוסקבה

בכל העיר קיימות מספר חברות מציעות שירותי הסעה כמו סיטימוביל, גט הישראלית ועוד. חשוב לדעת ולוודא כי לכל מונית ישנו מספר רישיון שמצוין על גבי המונית וכמובן שלט TAXI על גג המונית או לחילופין שילוט של חברת המוניות. המחירים הם קבועים ואתם לא יכולים לנסות להוריד את המחיר אם אתם כבר מנוסים בעלות הנסיעה שלכם – וזאת מכיוון שרוב ההזמנות מתבצעות דרך האפליקציות שמומלץ להוריד לאחר הנחיתה שלכם במוסקבה. בשדה התעופה קיימות מספר חברות מורשות אשר מציעות העברות משדה התעופה למלון או למרכז העיר במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית במוסקבה ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר בעיר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ויתכן כי תאלצו לשלם מחיר יקר ומופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית ורוסית כמובן
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
תוכן העניינים
דילוג לתוכן