טיסות זולות לסוצ'י

השוואת מחירי טיסות זולות לסוצ'י מבין עשרות חברות תעופה סדירות וחברות לואו קוסט מובילות.

עוד ברוסיה

השוואת מחירי טיסות זולות לסוצ'י

מנוע טיסות זולות לסוצ'י וטיסות לואו קוסט ממגוון חברות תעופה. ניתן לבצע השוואת מחירים חכמה בנוחות ותוכלו בצורה הזו לחסוך כסף רב לכל נוסע בהזמנת טיסה לישירה לסוצ'י. מנוע זה הוא בשיתוף עם חברת JetRadar והתוצאות המובאות מאפשרות הזמנה אונליין בצורה מאובטחת על ידם.

התחילו בקביעת התאריכים המבוקשים לטיסה והוסיפו את מספר הנוסעים וחפשו. מצאו את שעת הטיסה ואת המחיר הטוב ביותר עבורכם מבין עשרות חברות התעופה שמגיעות ליעד בטיסה ישירה או בטיסה הכוללת עצירת ביניים.

תוכן העניינים

קוד IATA של שדה התעופה - AER
משך זמן טיסה ישירה לסוצ'י - 3 שעות ~

טיסות ישירות לסוצ'י

קיימות טיסות ישירות לסוצ'י לאורך כל השנה אשר יוצאות מנמל התעופה בן גוריון שבתל אביב. זמן הטיסה הקצר יחסית (כשעתיים וחצי) מייתר בעצם את האפשרות של טיסה עם עצירת ביניים. כמו כן, המחיר הזול של הטיסה לאורך השנה גם הוא משפיעה על האפשרות של טיסה ישירה. 

ישנן מספר חברות כמו אל על וחברות לואו קוסט כמו ארקיע אשר מציעות חבילות נופש ליעד שהולך ונהיה מבוקש משנה לשנה בקרב ישראלים. היעד נפתח מאז האולימפדיה שהתקיימה בשנת 2012 בעיר כאשר היא עברה שיפוץ של התחבורה והמבנים בעיר ומאז קיימות טיסות זולות ליעד הזה.

שדה התעופה של סוצ'י

שדה התעופה של סוצ'י הוא מתקדם במיוחד. למרות גודלו הקטן יחסית הוא מציע מגוון שירותים גדול. עטיפת מזוודות, דיוטי פרי, שירותי בנקאות, תחבורה ציבורית מגוונת ועוד. 

השדה נמצא במרחק של חצי שעה של נסיעה מהעיר אדלר כאשר ישנם מספר דרכים להגיע אליו וממנו עליהם נרחיב בהמשך.

cheap flights Compare
טיסות לסוצ'י

תחבורה ציבורית בשדה התעופה סוצ'י

קיימות מספר אפשרויות בתחום התחבורה הציבורית בשדה התעופה של סוצ'י, רוסיה:

מוניות – כמו בכל שדה תעופה, ביציאה מטרמינל הטיסות הנכנסות ימתינו לכם שורה ארוכה של מוניות בעלות רישיון להסעת תיירים. ישנם מספר דרגות של מוניות כאשר השוני הוא בעלות דקת הנסיעה. בנוסף תשלמו על כמות המזוודות שלכם. הנסיעה למרכז העיר אדלר תעלה לכם בסביבות 100 ש"ח למונית סטנדרטית.

רכבת – אם אתם מעוניינים להגיע ליעדים מרוחקים יותר במחוז סוצ'י, תוכלו להשתמש ברכבת הנוחה יחסית ובעלות זולה במיוחד. רצוי לבדוק את שעות פעילות הרכבת בטרם אתם מתכננים להשתמש בה.

אוטובוס – ישנם מספר קווים עירוניים אשר יכולים להוביל אתכם למספר נקודות מרכזיות בעיר. האוטובוסים עובדים 24 שעות ביממה בעונת התיירות (קיץ וחורף) בשכיחות שונה.

שאטלים – לבתי המלון המרכזיים בעיר ישנו שירות שאטלים אשר יאסוף אתכם לאחר הטיסה לסוצ'י. יש לתאם את האיסוף בשלב הזמנת המלון בעיר.

דיוטי פרי סוצ'י

בשדה התעופה של סוצ'י קיים דיוטי פרי נחמד ביותר אשר מציע מגוון חנויות בעלות אופי סטנדרטי לשדות תעופה. תוכלו כמובן למצוא חנויות קוסמטיקה ופרפורמריה, חנויות טבק, חנות מזכרות (לא זולה) וכמובן חנויות מתנות וצעצועים. שעות הפעילות של החנויות הם יחסית מצומצמות והן פתוחות בעיקר במשך שעות היום. בסמוך לחנויות תוכלו למצוא עמדות אינפורמציה ועמדת החזר מע"מ למי ששמר קבלות לאחר קניות שביצע לאורך זמן החופשה. 

באיזה חודש הכי זול לטוס לסוצ'י

סוצ'י היא עיר אשר התיירות בה נמשכת כמעט לאורך כל השנה. בקיץ היא מציעה חוף ים מקסים ומגוון אטרקציות נהדרות בעיקר לחובבי הספורט המוטורי. גם בחורף ניתן לקחת טיול סקי בעיר שמציעה מגוון חבילות סקי במחירים אטרקטיבים במיוחד. מהסיבה הזו מחירי הטיסות לעיר הם כמעט וללא שינוי לאורך כל השנה. אם בכל זאת אתם מעוניינים לטוס בתקופה הזולה ביותר,שקלו להגיע בחודש מאי או תחילת מרץ בהם מחירי הטיסות הם זולות יותר.

טיסות לואו קוסט לסוצ'י

רוב הטיסות שמוצעות לסוצ'י הם בעצם במתכונת של לואו קוסט. החברות המובילות אשר מציעות טיסות מוזלות שכאלו הם ישראייר, ארופלוט ועוד חברות תעופה מובילות אשר מציעות טיסות בחודשי הקיץ. 

העלות של טיסות לסוצ'י הם בערך כמו עלות טיסות זולות למלטה (אותו מרחק) והם נעות סביב 300$ ועד 450$ בשיא עונת התיירות שהם יולי ואוגוסט. אם אתם מעוניינים להשיג מחיר טוב יותר של כרטיס טיסה לסוצ'י, מוזמן להזמין כמה שיותר זמן מראש כאשר מומלץ בחום לעשות ביטוח ביטול טיסה. ביטוח זה יכול להעניק לכם את עלות כרטיס הטיסה במלואו אם וכאשר לא תהיו יכולים לטוס. החסכון שיווצר לכם מהזמנה מוקדמת של מספר חודשים לפני מועד הטיסה בצירוף של ביטוח ביטול טיסה הוא שווה ביותר. 

אפשרות נוספת למצוא טיסות לואו קוסט היא כמובן גמישות. תוכלו למצוא אולי כסאות פנויים ברגע האחרון לפעמים ממש באותו היום או יום לפני תאריך הטיסה. אם אתם ספונטנים, תוכלו בצורה הזו לחסוך לא מעט כסף על הכרטיס.

דילוג לתוכן