טיולים מאורגנים, טיסות זולות ומלונות מומלצים

חופשה בארצות הברית

Home / חופשה בארצות הברית
[the_ad_group id="25"]

לא תאמינו כמה שהיא מושלמת. חופשה בארצות הברית

כל מה שתרצו וגם מה שלא תמצאו בארצות הברית. חופשה שהיא פסגת החופשות לדעת מיליוני מטיילים בשנה במדינה העצומה הזו. תמצאו בה שופינג ויוקרה בניו יורק ולוס אנג'לס לצד טבע עוצר נשימה בקולורדו ואריזונה. אז בין אם אתם מחפשים טיול משפחתי לארצות הברית או טיול מאורגן, חופשה בארצות הברית תציע לכם את מקסימום ההנאה האפשרי.

הטיול אמנם לא זול במיוחד אך תמיד ניתן לשלב את היעד הנכון בתוך ארצות הברית בהתאם לעלות המלונות והטיסות בעונה. מספר האפשרויות הבלתי מוגבל לאפשרויות הטיול נותן את האפשרות לטייל בהתאם לתקציב שלכם. כמובן שישנם טיסות ישירות לניו יורק או לבוסטון מנתב"ג אך ניתן לחסוך את עלות הטיול בשילוב עצירת ביניים באחת מבירות אירופה.

אם אתם מעוניינים בטיול קצת שונה, אנו ממליצים לכם על ביקור במרכז ארצות הברית וצפונה כאשר רצוי ומומלץ להזמין מלונות מראש אם אתם מתכוונים להגיע לארה"ב בתקופת החגים האמריקאים.

טיול מאורגן לארצות הבריתטיול מאורגן לניו יורקטיסות זולות ללוס אנג'לסטיסות זולות למיאמיטיסות זולות לניו יורקמלונות מומלצים בניו יורק

האם צריך ויזה לארה"ב?

כן. בעלי אזרחות ישראלית או דרכון ישראלי מתבקשים להוציא ויזה או אשרת שהייה לצורך חופשה בארצות הברית. לאחר הפנייה לבקשת הויזה, תזומנו להגיע לשגרירות ארצות הברית לצורך השלמת הנפקת הויזה. לרוב, תוקף הויזה הוא לעשר שנים וניתן להאריכו. לאלו המתעניינים להוציא ויזת עבודה או לימודים בארצות הברית, מומלץ לבקר באתר שגרירות ארצות הברית בישראל. נציין כי ניתן לחסוך זמן וכסף על ידי מילוי טפסים רבים הנמצאים באתר השגרירות ונוחים מאוד לשימוש.

טיול מאורגן לניו יורק
חבילות נופש
הזמנת מלונות אונליין