מוניות בריגה

הזמנת מוניות בריגה משדה התעופה במחיר מעולה וללא דמי ביטול. הזמינו ישירות באתר ותהנו מנהג פרטי אשר ימתין לכם עד שעה ללא תשלום נוסף. מוניות מתקדמות ונוחות למגוון יעדים בריגה.

מוניות בדובאי
עוד בלטביה

עלות הזמנת מוניות בריגה

עלות הזמנת מונית בריגה מתחילה בדרך כלל ב-2.5 אירו כאשר העלות נסיעה למקומות הפופולריים בתוך העיר תעלה לכם בממוצע 15 אירו למונית ספיישל כולל טיפ לנהג.

בעיר עצמה ניתן לקחת מונית שירות או מוניות של מספר חברות כמו בלטיק כאשר המחיר הוא סביר ונוח לכל היעדים ועומד על מספר אירו בודדים. כמות מוניות שירות שכאלו הוא מעולה וכמו המוניות ככה גם ההסעות והתחבורה הציבורית מתקיימים בצורה שכיחה ונוחה.

הזמנת מונית משדה התעופה

מאוד מומלץ להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם מתל אביב או מכל יעד אחר שממנו אתם מגיעים. נחמד שהדברים מאורגנים במיוחד אם אתם במסגרת חופשה עם הילדים, ואין לכם רצון להסתבך בחיפוש מונית בריגה וכמובן גם להסיר את החשש שאולי יבקשו מכם תשלום נוסף או מחיר מופרז עבור נסיעה למלון או למרכז העיר שהיא אמורה להיות זולה.

הדבר נכון יותר בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או מוקדם בשעות הבוקר כאשר כמות המוניות היא נמוכה להבדיל מכמות המוניות לאורך היום. ברגע שתצאו מהטרמינל משדה התעופה, תבחינו בשורה גדולה של מוניות מחברות שונות שיציעו לכם הסעה למלון ומרכזי הפעילות או העברה למרכז העיר ובכלל לכל מקום אתם רוצים להגיע בריגה ומחוצה לה. בתקופת הקיץ ובעונות החגים (ראש השנה האזרחית בעיקר ובעונת הקיץ) ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות רבות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון להסעת תיירים וזאת עקב החוסר במוניות בגלל מספר התיירים העצום ממש שמגיע לבירת לטביה, ריגה.

העלות של מונית בריגה משדה התעופה למרכז העיר נע סביב 15 אירו כולל מזוודה אחת. מומלץ להזמין מראש את סוג המונית לפי כמות הנוסעים והכבודה שברשותכם

הזמנת מונית בריגה באינטרנט

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית בריגה ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר בעיר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תמתינו בשדה ויתכן כי תאלצו לשלם מחיר יקר או מופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי אנגלית כמובן ולפעמים גם עברית בהזמנה מראש.
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית
תוכן העניינים
דילוג לתוכן