טיול מאורגן ללטביה

טיול מאורגן ללטביה עובר במספר אתרים מרהיבים. קבלו כאן הצעות מחיר אטרקטיביות מחברות תיירות מובילות.

תוכן העניינים

טיול מאורגן ללטביה
עוד בלטביה

מיליוני תיירים לא טועים. טיול מאורגן ללטביה

חושבים על טיול מאורגן ללטביה? הנה קצת מידע על המדינה הצעירה. לטביה היא מדינה בתולית יחסית אצל התייר הישראלי. המגינה לא ממוסחרת ומכיוון שכך היא זולה במיוחד למבקר בא. טיול מאורגן ללטביה מציע מספר רחב מאוד של אטרקציות ברחבי המדינה המזרח אירופאית. החל מפארקים לאומיים עוצרי נשימה ועד עיר הבירה ריגה אשר מציע אינספור מראות ממגוון תקופות בהיסטוריה של לטביה.

המדינה נושקת לים הבלטי ומכיוון שכך קיימות עשרות אטרקציות תיירותיות לאורך החוף. למרות האטרקציות הללו, אין כמעט טיולים מאורגנים הכוללים סיור בחופי לטביה עקב המרחק ממרכזי פעילות ותיירות אחרים. יחסית, לטביה היא מדינה קטנה והמרחקים קטנים. יחד עם זאת, התחבורה אינה מתקדמת ואיכות הכבישים ירודה. הסיבה העיקרית לכך טמונה במלחמות רבות בין הלטבים והרוסים שאירעו במקום במאה הקודמת ולפניה.

במשבר הכלכלי של שנת 2008 חוותה לטביה נפילה דרמטית בשווי נכסי הנדל"ן והייתה למדינה בעלות אחוז הירידה הגדול ביותר באירופה. הדבר גרר שינויים מבניים בכלכלת המדינה אשר הביאו לאבטלה כבדה. נכון להיום, אחוז לא קטן מהכנסות המדינה מגיעות מתחום התיירות ולכן הלטבים משקיעים מאמצים רבים לרצות את התייר המגיע לטיול.

רובה של לטביה הוא יערות עד ונסיעה בכבישים מעוררת לא פעם השתאות מהיופי ומהמרחבים של יערות אלו.

מלא/י פרטים לקבל הצעת מחיר >

כמה ימים נמשך טיול מאורגן ללטביה?

טיול מאורגן בלטביה כמו טיול מאורגן לאיסלנד נמשך בדרך כלל כשבוע. מרבית המדריכים יציעו לכם להמשיך למדינות נוספות בסביבה ולהאריך את הטיול בעוד מספר ימים בודדים על מנת למצות את ההגעה לאזור מזרח אירופה.

אנחנו ממליצים לכם בחום להאריך את תקופת הטיול ולשהות במקומות נוספים ולא רק להתרכז בעיר ריגה, אלא להגיע גם ליערות המדהימים שמציעה לטביה.

ומה בנוגע לכסף?

המטבע הרשמי בלטביה הוא האירו. המחיה יחסית זולה ובמיוחד האוכל המקומי.

דילוג לתוכן