מוניות בטוקיו

הזמנת מוניות בטוקיו משדה התעופה במחיר מעולה וללא דמי ביטול. הזמינו ישירות באתר ותהנו מנהג פרטי אשר ימתין לכם עד 60 דקות ללא עלות נוספת. מוניות מעולות ונוחות למגוון יעדים בטוקיו.

מוניות בדובאי
עוד ביפן

עלות הזמנת מונית בטוקיו

עלות הזמנת מונית בטוקיו אינה זולה והיא מתחילה בדרך כלל ב-700 ין (20 שקלים) כאשר העלות לכל קילומטר היא 3 שקלים נוספים לערך. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך העיר תעלה לכם בממוצע 100 ש"ח למונית ספיישל.

בעיר עצמה ניתן לקחת מונית שירות או מוניות של חברות שונות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים ועומד על מספר יינים בודדים לאדם. כמות מוניות שירות שכאלו הוא מעולה וכמו המוניות, גם שירותי ההסעות מתקיימים בצורה שכיחה ונוחה.

הזמנת מונית משדה התעופה

מאוד מומלץ להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם מתל אביב או מכל יעד אחר שממנו אתם מגיעים. נחמד שהדברים מסודרים מראש במיוחד אם אתם עם ילדים, ואין לכם רצון להסתבך בחיפוש מונית בטוקיו ובעיקר להסיר את החשש שאולי יבקשו מכם תשלום נוסף או מחיר יקר עבור נסיעה למלון או למרכז העיר שהיא גם ככה אינה זולה.

העלות של מונית משדה התעופה ניירטה בטוקיו מגיעה בממוצע ל-21,000 ין או 300 ש"ח.

הדבר נכון יותר בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או מוקדם בשעות הבוקר כאשר כמות המוניות היא נמוכה ממש לעומת השעות האחרות. ברגע שתצאו מטרמינל הטיסות הנכנסות בשדה התעופה, תבחינו בטור של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון ומרכזי הפעילות או העברה למרכז העיר משדה התעופה  ובכלל לכל מקום אתם רוצים להגיע בטוקיו וסביבתה. בתקופת הקיץ ובעונות החגים (ראש השנה האזרחית בעיקר) ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות רבות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון להסעת תיירים וזאת עקב החוסר במוניות בגלל מספר התיירים שמגיע לטוקיו.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית בטוקיו ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר בעיר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תמתינו בשדה ויתכן כי תאלצו לשלם מחיר יקר או מופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי אנגלית כמובן
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית
תוכן העניינים
דילוג לתוכן