טיול מאורגן ליפן

טיול מאורגן ליפן כולל טיול במספר אתרים ומקומות מרשימים במיוחד. קבלו כאן הצעות מחיר ממספר חברות תיירות.

טיול מאורגן ליפן
עוד ביפן

טיול מאורגן ליפן, ביקור בעולם אחר

מתעניינים בטיול מאורגן ליפן? הנה קצת מידע על יפן. המדינה שוכנת ביבשת אסיה ומורכבת מ-6852 איים. עיר הבירה של יפן היא טוקיו. יפן היא בין המדינות עם התרבות והמורשת העתיקות ביותר. ניתן למצוא אזכורים לקיומה של יפן עוד בתקופה פרהיסטורית כ-10000 שנים לפנה"ס. כיום יפן היא בין המדינות המפותחות ביותר בכל העולם. תעשייה וכלכלה של יפן מתפתחים בקצב מהיר וקובעים את הסטנדרטים של היום. עם זאת יפן קשורה לשורשים שלה ולתרבות שלה.

הדת ביפן היא מושג מסובך ,רובה מורכבת מסיפורי מיתולוגיה שונים ,אשר אינם שייכים לזרם מסוים. יש אשר מגדירים את הגישה של היפנים לדת במונח סינקרטיזם, אשר מתאר ניסיונות ליישב בין אמונות שונות. יפן תמיד מפתיע, גם אם בקרתם כאן אינספור פעמים, טיול מאורגן ליפן ישאיר אתכם עם פה פעור.

מלא/י פרטים לקבל הצעת מחיר >

מקומות ומדריכים מומלצים

אתרים ביפן במסגרת טיולים מאורגנים

בארץ השמש העולה ניתן למצוא מגוון אטרקציות עבור כל אחד ואחת. ניתן לבלות בטוקיו המודרנית, להיחשף למציאות מתקדמת יותר ולתפוס את הקצב של העיר. לאלו ממכם שלהפך מעדיפים להתנתק מהרעש של העיר יוכלו לערוך טיול בפרובינציות של יפן: לגלות תרבות מיוחדת ונופים מרהיבים.

כמו כן אי אפשר שלא לציין את החופים של יפן, גלישה על גלי האוקיינוס השקט תעביר לכם את היום בצורה נהדרת. מספר מקומות שכדאי לבקר בטיול מאורגן ליפן:

הר פוג`י – זהו הר געש פעיל ומקום קדוש עבור יפנים. כל יפני עולה להר פוג`י לפחות פעם אחד בחיים. מקום מרהיב ביופיו ,נותן השראה להרבה אומנים ומושך אלפי תיירים מכל העולם. מומלץ לערוך טיול להר פוג`י במהלך החודשים יולי ואוגוסט, וזאת כיוון שעלייה בחודשים הלו אינה מלווה בערפילים ושלגים.

מגדל קויט – בעיר קויט, אשר תפקדה כעיר הבירה של יפן בשנים 794-1869, נמצא מגדל הגבוה ביותר בכל קיוט גובהה מגיע ל131 מטר ומהווה תצפית מדהימה לעבר כל העיר. מגדל קיוט נבנה ב1964 לכבוד משחקים אולימפיים שנערכו בשנה הזאת.

Toyota Mega Web – תערוכת מכוניות, פארק שעשועים ושואו רום של המפעל Toyota כל זה תוכלו למצוא ב Toyota Mega Web-. בתערוכה  המכוניות מלבד להסתכל על הדגמים החדישים  כל אחד עם רישיון נהיגה יוכל לעשות סיבוב באחת מהמכוניות המוצגות.

אפשרות של מסלול טיול מאורגן ביפן

טיול מאורגן ליפן נמשך בדרך כלל 13 יום. מעצם גודלה של המדינה כמו גם האופי הייחודי שלה, קיימים עשרות מקומות שמומלץ לבקר בהם במסגרת הטיול. בנינו עבורכם מסלול טיול מאורגן אפשרי. סוכנויות הנסיעות יציעו לכם חבילות שונות של טיול אך סביר להניח כי הם יכללו את המקומות המרכזיים שציינו כאן. נציין כי המסלול יכול להשתנות בהתאם לכמות ימי הטיול שלכם.

יום 1 – תל אביב – טוקיו

טיסה ליפן שכוללת עצירת ביניים ונחיתה בטוקיו. בהתאם לשעת הנחיתה מומלץ להגיע לבית המלון ואם מתאפשר לצאת ולחוות את חיי הלילה של טוקיו.

יום 2 – טוקיו – רבעים מרכזים ואזור שיבויה
יום 3 – טוקיו – פארק אואנו וארמון קיסר יפן

פריחת הדובדפן ביפן היא מהאטרקציות המרכזיות במדינה. נגיע לפארק המפורסם ונחווה את התפרחת הנהדרת אם זו תהיה העונה הכונה. בהמשך ניתן להגיע לארמון קיסר יפן אשר נמצא בטוקיו. מבנה מרהיב ביופיו וניתן לקחת סיור פנימי. חוויה מומלצת במיוחד.

יום 4 – הירושימה – פארק השלום ומוזיאונים מובילים בעיר
יום 5 – הר פוז'י

אחת מהאטרקציות המובילות של יפן. בסמוך לעיירה פוג'י נמצא ההר המפורסם שאליו ישנה תצפית נהדרת לאחר ביקור במקדש אשר צופה אליו. תוכלו בנוסף לקחת סיור רגלי במקום ולשמוע את הסיפורים והאגדות סביב הר הגעש הפעיל הזה. מומלץ לבקר ביער המתים שסמוך לעיירה הקסומה ולחוות כמובן ארוחת ערב מסורתית.

יום 6 – טירת הימג'י
יום 7 – ניקו
יום 8 – קיוטו

אחת מהערים המרכזיות ביפן ומקום תיירותי במיוחד. בסביבת קיוטו נמצאים מגוון אטרקציות כמו גם חיי לילה מדהימים. מומלץ להגיע למרחצאות ומכוני הספא המעולים כמו גם לבקר במסעדות הסושי המעולות בעיר.

יום 9 – אוסקה
יום 10 – נארה
יום 11 – טוקיו – תל אביב

טיסה עם עצירת ביניים באחת מבירות אירופה והמשך טיסה ישירה לתל אביב. כידוע, חברת אל על משיקה קו חדש וישיר לטוקיו. אם ויתאפשר בעתיד, יהיה ניתן לברר את עלות הטיול שכולל טיסה ישירה.

כמה ימים נמשך טיול מאורגן ליפן?

טיולים ליפן אורכים בין שבועיים לשלושה תלוי בסוכנות ובעונת הטיולים. אנו ממליצים בחום לקחת את הטיול הארוך ביותר מכיוון שמספר האטרקציות והתרבות מרתקות כל כך שבכל יום ישנם התפעלות מחודשת ממנהגי היפנים. רצוי מאוד להגיע לאיים הרבים שקיימים ביפן ולברר מול סוכנות הנסיעות באילו איים מבקרים.

ומה בנוגע לכסף?

המחירים לתייר ביפן מאוד יקרים כאשר בעיר טוקיו המחירים ממש מרקיעי שחקים. ישנם מסעדות ובתי מלון בהם המחירים יכולים להגיע עד לכ-1000 דולר. אם ידכם אינה משגת, אנו ממליצים לאכול אוכל רחוב שמאוד מפתיע באיכותו והינו חוויה בפני עצמה.

דילוג לתוכן