טיולים מאורגנים, טיסות זולות ומלונות מומלצים

טיסות זולות לאנטבה

Home / חופשה באוגנדה / טיסות זולות לאנטבה
[the_ad_group id="25"]

השוואת טיסות זולות לאנטבה בזמן אמת

השוואת טיסות זולות לאנטבה יכולה להוזיל עבורך את מחיר הטיסה. בויאג'ו תמצאו מנוע חיפוש מדהים אשר מציע לכם מגוון חברות תעופה ומסלולים שמציעות כרטיסי טיסה לאנטבה. בחרו תאריכי יציאה וחזרה וכן את מספר הנוסעים ותקבלו מספר תוצאות עצום הכולל מחירים שונים. השוו מחיר ותכלו לחסוך עד מאות שקלים. מנוע השוואת טיסות זולות מוצג באמצעות חברת TravelPayouts.

איך ניתן להוזיל את מחיר הטיסה לאנטבה?

טיסה היא תמיד רגע מרגש שמתחיל בעצם את החופשה. במקרה של טיסה לאנטבה, אתם בטח לקראת חופשה מעולה בספארי באחת המדינות המרשימות באפריקה, אוגנדה.

אנו ממליצים בחום להזמין כרטיס טיסה כמה שיותר זמן מראש בכדי לקבל מחירי טיסות זולות לאנטבה. אחת האפשרויות הנפוצות לקנות כרטיס טיסה זול הוא לשלב עצירת ביניים או אפילו מספר עצירות ביניים ולהוזיל משמעותית את מחיר הטיסה. יחד עם זאת, זמן ההגעה לאנטבה יהיה ארוך יותר משמעותית. ניתן לטוס עם מגוון חברות תעופה כגון טורקיש ארליינס עם נחיתה באיסטנבול או KLM עם עצירת ביניים באמסטרדם.

האם קיימות טיסות ישירות לאנטבה?

לא קיימות טיסות ישירות לאנטבה מישראל. להפך מכך, קיימות טיסות ישירות לעיר הבירה, קמפלה משדה התעופה בן גוריון.

האם יש טיסות לואו קוסט לאנטבה?

עדיין לא קיימות טיסות לואו קוסט לאנטבה לצערנו. יחד עם זאת, ניתן לטוס לעיר דרך טיסת לואו קוסט לאחד מיעדי הביניים כגון רומא או איסטנבול עם חברות התעופה השונות. בכל מקרה, אם הזמן חשוב לכם קיימות טיסות ישירות משדה התעופה בן גוריון לניירובי ומשם טיסת המשך לכיוון אנטבה.

טיסות זולות לאנטבה. באיזה שדה תעופה נוחתים?

שדה התעופה באנטבה הוא המרכזי במדינה. השדה ממוקם כ-40 ק"מ מהעיר אנטבה וקוד שדה התעופה הוא EBB.

טיסות זולות לחו"ל
הזמנת מלונות אונליין