טיול מאורגן לסרי לנקה

טיול מאורגן לסרי לנקה כולל ביקור במספר אתרים מדהימים במדינה האקזוטית הזו. קבלו כאן הצעות מחיר מחברות טיולים מובילות.

טיול מאורגן לסרי לנקה
עוד בסרי לנקה

דקלים וחוף לבן. טיול מאורגן לסרי לנקה

טיול מאורגן לסרי לנקה הוא מרהיב ומהנה. הנה קצת מידע על המדינה הכי מיוחדת במזרח אסיה. סרי לנקה או הרפובליקה הדמוקרטית הסוציאליסטית של סרי לנקה היא מדינת אי טרופית באמצע האוקיינוס ההודי ,אשר שוכנת ביבשת אסיה. סרי לנקה הייתה תקופה ארוכה תחת כיבוש פורטוגל והייתה מוכרת בשם ציילון. יחד עם העצמאות היא קיבלה שם חדש וגם עיר בירה חדשה – סרי ג'ייוורדנפורה-קוטה. למרות שסרי ג'ייוורדנפורה-קוטה היא עיר הבירה הרשמית, העיר קולומבו היא הגדולה ביותר בסרי לנקה ומתפקדת כמרכז מסחרי ראשי באי.

בסרי לנקה מדברים שלוש שפות עיקריות והם סינהלה, טמילית (ניבים של הודית) ואנגלית. רוב האוכלוסייה בסרי לנקה היא קתולית ובודהיסטית, ישנו חלק קטן של מוסלמים. טיול מאורגן בסרי לנקה זהו טיול רגוע ומשחרר. קצב החיים באי שונה מרוב המקומות הבעולם ובמיוחד מקצב החיים במגה-פוליס, לכן תחילה תרגישו משונה,אך כעבור זמן תלמדו להינות מכל פרט ופרט בחופשה שלהם וכל זה בזכות קצב חיים איטי ורגוע.

טיול מאורגן לסרי לנקה כולל ביקור בעתיקות המסתוריות, להתמכר לדייבינג ולעולם המופלא של האוקיינוס ההודי, או פשוט לנשום אוויר צח ולשתות את התה המפורסם של סרי לנקה.

תוכן העניינים

מלא/י פרטים לקבל הצעת מחיר >

אתרים בסרי לנקה במסגרת טיולים מאורגנים

כמו שנאמר לפני סרי לנקה זהו מקום מיוחד ,אשר משלב טיול בטבע ואתרים ארכאולוגים. דרכם תוכלו ללמוד  רבות על התרבות והמסורת של סרי לנקה ויגלו לכם עולם אחר. מספר מקומות שאי אפשר לפספס בטיול מאורגן לסרי לנקה:

פסגת האדם – מקום קדוש עבור 4 דתות. בודהיסטים מאמינים שבודהא דרך בפסגה הזאת וחלקם טוענים שבזריחת השמש ניתן לראות בבירור את כף רגלו. הינדואים טוענים שמי שדרך בפסגה היה שיווא. נוצרים ומוסלמים חולקים על שניהם ובטחים שמי שעשה את הצד ראשון היה אדם. אם אתם רחוקים מכל דת ולא מתרגשים ממקומות שמוגדרים כקדושים, אנו בכל זאת נמליץ לכלול את היעד הזה בטיול שלכם. וזאת עקב יופיו המרהיב של ההר במיוחד בשעת הזריחה. מומלץ לבקר בפסגת אדם בחודשים ינואר-פברואר, בשאר החודשים ההר מעורפל ולא בטיחותי לעלייה בשל הגשמים הרבים.

מקדש הזהב בדמבולה – את המקדש הזה סביר להניח שראיתם לא פעם בתמונות כאלו ואחרות, הרי זהו כרטיס הביקור של סרי לנקה. מקדש הזהב יהיה מעניין במיוחד עבור אנשים שמתעניינים בהיסטוריה וארכיאולוגיה שכן יש כאן מספר לא מבוטל של מנהרות, מנזרים ומקדשים מדהימים.

סרי לנקה מתאימה לתיירים אשר ברצונם להשתחרר מהלחץ והסטרס שכולנו חווים במהלך היום יום. כאן תוכלו לעצור את הרגע, לשים לב לדברים הקטנים מסביב ולפשוט להנות מהעולם!

כמה ימים נמשך טיול מאורגן לסרי לנקה?

טיול לסרי לנקה נמשך בדרך כלל כ-14 יום כאשר הוא מצטרף לטיול מאורגן לתאילנד או הודו. לא ניתן למצוא טיול מאורגן למדינה בלבד ולכן שווה לשקול טיול עצמאי. ישנן סוכנויות אשר יציעו לכם טיול ממושך יותר 21-28 ימים כאשר זמן השהייה באי הוא כמעט שבוע שלם.

מה בנוגע לכסף?

בסרי לנקרה כמו המדינה השכנה שלה, הודו, המחירים יחסית זולים אך מכיוון שזהו יעד פופולארי לזוגות או ירח דבש, המחירים בבתי המלון יחסית יקרים.

דילוג לתוכן