מוניות בברצלונה

הזמנת מוניות בברצלונה למלון משדה התעופה היא הדרך הנכונה, המהירה והנוחה ביותר להגיע למלון או לכל יעד אחר בספרד ובעיקר להימנע מסיטואציות לא נעימות כמו מחסור במוניות והמתנה ארוכה בתור ארוך או שיעקצו אתכם במחיר מופקע.

הזמנת מוניות בברצלונה

הזמנת מוניות בברצלונה למלון משדה התעופה היא הדרך הנכונה, המהירה והנוחה ביותר להגיע למלון או לכל יעד אחר בספרד ובעיקר להימנע מסיטואציות לא נעימות כמו מחסור במוניות והמתנה ארוכה בתור ארוך או שיעקצו אתכם במחיר מופקע.

יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות באינטרנט בצורה נוחה וזריזה עם מחירים מעולים ממש וכמובן הזמנה מאובטחת. ניתן כמובן להתאים את סוג המונית בהתאם להרכב הנוסעים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 4 נוסעים תזדקקו לרכב גדול יותר. אם אתם קבוצה של תיירים, תוכלו להזמין מיניבוס מתקדם ומפנק. בהזמנה מראש באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט הכולל את שמכם באולם / טרמינל הטיסות הנכנסות בשדה התעופה הבינלאומי של ברצלונה, בירת חבל הבאסקים.

עוד בספרד

הזמנת מונית משדה התעופה

ראשית, מומלץ לכם להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם מתל אביב. הכי כיף להתחיל את החופשה שלכם ללא כאבי ראש כאשר אין לכם צורך להסתבך במציאת מוניות ובעיקר להסיר את החשש שיעקצו אתכם במחיר מוגזם. הדבר נכון בעיקר שאתם נוחתים בשעות הצהריים או לפנות בוקר. ברגע שתצאו מטרמינל הטיסות הנכנסות תבחינו בטור גדול של מוניות ספיישל שיציעו לכם הסעה למלון מומלץ או העברה למקום אליו אתם מעוניינים להגיע בברצלונה.

בתקופת הקיץ ובעונות החגים של המקומיים ובמיוחד בחגיגות השנה החדשה בתחילת בסוף דצמבר, ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות רבות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון וזאת עקב מחסור במוניות בגלל כמות התיירים הגדולה אשר מגיעה לברצלונה בתקופה הזו ובכל השנה בכלל.

העלות של הזמנת מונית משדה התעופה בברצלונה למלונות נע סביב 45 שקלים למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (10 שקלים למזוודה נוספת). מוניות מהשדה למרכז העיר עולה כ-50 שקלים לערך ובהתאם לשעה ביום ולעומס התנועה בכניסה אליה.

עלות הזמנת מונית בברצלונה

בהתאם לעונה בה אתם מבקרים בברצלונה מחירי המוניות יכולים להשתנות. הזמנה של מונית מראש אשר ממתינה לכם בטרמינל הטיסות הנכנסות יכולה לחסוך לכם כסף רב ולמנוע עוגמת נפש. העלות לאדם היא סביב 45 שקלים למונית רגילה ועד 110 ש"ח למונית פרימיום (מרצדס ודומיה). אם אתם קבוצה או משפחה שמגיעה עם מזוודות רבות לחופשה בספרד, תוכלו לבחור בתהליך ההזמנה, מיניבוס אשר יכול להכיל מעל 8 נוסעים וכך העלות לכל אדם יכולה לנוע סביב 25 שקלים. העלות של נסיעה ממוצעת בעיר נעה סביב 35 שקלים כאשר ניתן כמובן לחסוך ולהשתמש במוניות שירות אשר מחיר נסיעה הוא קבוע ונע סביב 15 שקלים.

שירותי מוניות בברצלונה

בברצלונה ישנן מספר חברות המציעות שירותי הסעה והעברות לנוסעים בכלל ותיירים בפרט. חשוב לדעת ולוודא כי על כל מונית קיים מספר רישיון שמצוין על המונית וכמובן שלט TAXI (טקסי). המחירים הם קבועים ומופעלים לפי מונה ברוב המקרים, אך אתם יכולים לנסות להוריד את המחיר אם אתם כבר מנוסים ויודעים את העלות של הנסיעה שלכם – לפעמים זה יכול לחסוך לכם קצת כסף. כמו כן, בשדה התעופה קיימות מספר חברות מורשת אשר מציעות העברה למלון או למרכז העיר (או לכל יעד שתבחרו) במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות בספרד.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות של הזמנה מראש של מונית בברצלונה ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או למרכז העיר ולכל יעד אחר בעיר וסביבתה.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן אך תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תתעקבו בשדה ויתכן כי תאלצו לשלם מחיר יקר ומופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעת תיירים ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • אפשרות לבקש בשלב כל הזמנה נהגים דוברי עברית, ספרדית או אנגלית כמובן
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
טבלת מחירי מוניות בברצלונה משדה התעופה ליעדים מובילים
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית

– מרכז העיר – 14 אירו

– בדלונה – 17 אירו

– טרסה – 28 אירו

– טרגונה – 100 אירו

– ניאו קאמפ – 23 אירו

תוכן העניינים

טיסות זולות לבודפשט
דילוג לתוכן