מוניות באוסלו

הזמנת מוניות באוסלו במחיר מעולה וביטול ללא עלות. הזמינו ישירות באתר ותהנו מנהג פרטי אשר ימתין לכם עד 60 דקות ללא כל עלות נוספת. מגוון מוניות מתקדמות ונוחות למגוון יעדים באוסלו והסביבה.

מעוניינים להזמין מונית באוסלו למלון משדה התעופה בעיר? יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות אונליין בצורה נוחה וידידותית במיוחד. ניתן כמובן להתאים את גודל המונית בהתאם לכמות הנוסעים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום ולשעות היום. אם אתם קבוצה של מעל 4 נוסעים תזדקקו לרכב הסעה גדול יותר (שיעלה לכם פחות כמובן לכל נוסע). בהזמנה מוקדמת באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט הנושא את שמכם באולם הטיסות הנכנסות.

הזמנת מוניות באוסלו
עוד בנורבגיה

עלות הזמנת מונית באוסלו

עלות הזמנת מונית באוסלו מתחילה בדרך כלל ב-11.5 דולר כאשר העלות לכל קילומטר היא 1.7 דולר נוספים. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך העיר תעלה לכם בממוצע 30$ למונית ספיישל. בעיר עצמה ניתן לקחת מונית שירות או מוניות של חברות שונות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים ועומד על מספר דולרים בודדים לאדם. כמות מוניות שירות שכאלו הוא גדולה וכמות המוניות בפרט והתחבורה הציבורית בכלל מתקיימים בצורה שכיחה ונוחה מאוד.

הזמנת מונית משדה התעופה

מאוד מומלץ להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם מתל אביב או מכל יעד אחר שממנו אתם מגיעים. נחמד שהדברים מאורגנים עבורכם מראש במיוחד אם אתם בחופשה עם הילדים, ואין לכם רצון להסתבך בחיפוש מונית באוסלו ובעיקר להסיר את החשש שאולי יבקשו מכם תשלום נוסף או מחיר יקר עבור נסיעה למלון או למרכז העיר שהיא גם ככה אינה זולה יחסית למוניות בעולם. הדבר נכון יותר בעיקר שאתם נוחתים בשעות הלילה המאוחרות או מוקדם בשעות הבוקר כאשר כמות המוניות היא קטנה ממש לעומת השעות האחרות. ברגע שתצאו מטרמינל הטיסות הנכנסות בשדה התעופה, תבחינו בשורה גדולה של מוניות שיציעו לכם הסעה למלון ומרכזי הפעילות או העברה למרכז העיר ובכלל לכל מקום אתם רוצים להגיע באוסלו. בתוך האולם תמצאו מספר מכונות להזמנת מוניות בשדה וכך תקבלו שובר ומיקום בתור למונית.

בתקופת הקיץ ובעונות החגים (ראש השנה האזרחית בעיקר ובעונת הקיץ והסתיו) ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות רבות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון להסעת תיירים וזאת עקב החוסר במוניות בגלל מספר התיירים העצום ממש שמגיע לאוסלו.

העלות של הזמנת מונית משדות התעופה באוסלו למלונות העיקריים נע סביב 50$ למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (2$ לכל מזוודה נוספת). מוניות באוסלו מהשדה למרכז העיר עולה כ-80$ בממוצע למשפחה.

שירותי מוניות באוסלו

בעיר קיימות מספר רב של חברות המציעות שירותי הסעה כמו חברת O-TAXI המעולה או Follo Taxi. חשוב לדעת ולוודא כי לכל מונית ישנו מספר רישיון שמצוין על גבי המונית וכמובן שלט TAXI על גג המונית או לחילופין שילוט של חברת המוניות. המחירים הם קבועים והמונה תמיד מופעל ולכן ואתם לא יכולים לנסות להוריד את המחיר גם אם אתם כבר מנוסים בעלות הנסיעה שלכם – וזאת מכיוון שרוב ההזמנות מתבצעות דרך אפליקציות או דרך הזמנת מוניות מוקדמת.

בשדה התעופה קיימות מספר חברות מורשות אשר מציעות העברות משדה התעופה למלון או למרכז העיר במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות ולכן יהיה נכון מצידכם להזמין מונית מראש כאשר המחיר הוא ידוע.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות להזמנה מראש של מונית באוסלו ובעיקר משדה התעופה:

  • הנהג ממתין עם שלט ושמכם עליו כך שתוכלו לזהות אותו מיידית. הוא כמובן יוביל אתכם ישירות למונית ומשם לבית המלון או לכל יעד אחר בעיר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם 60 דקות ללא תוספת חיוב!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות הנוסעים
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים ופסח, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן. תוכלו לשריין את ההזמנה מראש ולהיות בטוחים כי לא תמתינו בשדה ויתכן כי תאלצו לשלם מחיר יקר או מופרז על מוניות (שחלקם ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי אנגלית כמובן
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית
תוכן העניינים
דילוג לתוכן