טיול מאורגן למיאנמר

טיול מאורגן למיאנמר הוא חוויה מדהימה ומיוחדת לחייים. קבלו הצעות מחיר אטרקטיביות ממספר חברות תיירות מובילות.

טיול מאורגן למיאנמר
עוד במיאנמר

מדהימה וקסומה. טיול מאורגן למיאנמר

חושבים על טיול מאורגן למיאנמר? הנה קצת מידע על המדינה. מיאנמר או הרפובליקה של מיאנמר שוכנת בדרום מזרח אסיה וגובלת עם תאילנדלאוס, הודו, בנגלדש ועם הרפובליקה העממית של סין. עד 1989 שמה הרשמי של מיאנמר היה בורמה. ההיסטוריה של מיאנמר מתחילה במאה ה-9, כאשר המונים עברו מגבול סין טיבט לעמק האיראוואדי.

כעבור זמן הוקמה ממלכה בודהיסטית , אך נכבשה במאה ה-13 ע"י האימפריה המונגולית. ממלכה שוב התאחדה במאה 16 והמשיכה לתפקד עד לכיבוש נוסף של הממלכה הבריטית, אשר התחוללה במאה 19. מיאנמר הכריזה על ריבונותה רק ב-1948 ומתפקדת כמדינה עצמאית עד היום.

מיאנמר זו היא תאילנד הקטנה והפחות עמוסה בתיירים.  כאן תוכלו באמת ליהנות מהנוף האקזוטי של אסיה, להתבונן ביופי של המקדשים הבודהיסטים וכל זה בשלווה ובשקט שלכם. בהחלט מומלץ לנצל את חוסר הפופולריות של המקום ולערוך טיול מאורגן למיאנמר על מנת לגלות את אסיה האמיתית.

מלא/י פרטים לקבל הצעת מחיר >

תוכן העניינים

אתרים מיאנמר במסגרת טיולים מאורגנים

מיאנמר זה אוסף של אוצרות טבע ומורשת תרבותית. כל תייר ,אשר מגדיר את עצמו כמעריץ חם של אסיה חייב לבקר במיאנמר ולהכיר את אסיה "המקורית"  עם הטבע הבתולי והעתיקות המרשימות. מקומות שאסור לפספס במיאנמר:

יאנגון – העיר תפקדה כעיר בירה של מיאנמר עד שנת 2005. זו היא העיר הגדולה ביותר במיאנמר. המקום המומלץ ביותר לבקר בו ביאנגון זו היא פגודה שוודגון. פגודה היא מקום קדוש עבור מקומיים, כאן תוכלו לראות הרבה מתנדבים, אשר באים לטאטא את הרחבה ולשמור על ניקיונה. הפגודה כולה מצופה בזהב ובאור היום מהווה מראה מדהים, אשר משתלב  עם האווירה הקדושה והמיוחדת ששוררת בפגודה. כמו כן ביאנגון מומלץ לבקר ב Scott Market,מיאנמר ידועה בשוק העולמי באבני החן שלה, ב  Scott Market תוכלו למצוא מבחר רב של אבני חן במחירים סבירים.

מנדליי – העיר התרבותית ביותר של מיאנמר. כאן תוכלו לבקר בגן הבוטני הלאומי של מיאנמר ולהתארח בארמון המלכותי.

אגם אינלה – טיול מאורגן למיאנמר לא יכול להיות מושלם ללא סיור באזור של האגם אינלה. מקום עם נוף פסטורלי עוצר נשימה, אשר מאוכלס במיעוט אתני – אינטה בעלי אורך חיים מיוחד מאוד. מבין אטרקציות פופולריות באגם :שייט, סדנאות עבודת יד ,מופע מריונטות מסורתי וטיול טרקים באזור הכפרים ששוכנים על גדות האגם.

מיאנמר לא דומה לאף מדינה שאי פעם בקרתם בא. עולם של תושבי מיאנמר מיוחד ומשונה, הם מסרבים להתנתק מהמורשת ולהתחבר לעולם המתקדם, אך עבור תייר זו היא פנינה אמתית , אשר מעניקה תחושה של ביקור בעולם אחר ממה שכולנו מכירים.

כמה ימים נמשך טיול מאורגן למיאנמר?

טיול מאורגן למיאנמר מצטרף בדרך כלל עוד מדינות באזור מזרח אסיה. משך השמן של הטיול נע בין שלושה שבועות לחודש (תלוי בעונת התיירות) וכולל בדרך כלל שלושה מדינות כגון תאילנד ולאוס. מומלץ לצאת לטיול עם נכונות להכיר תרבות שונה ולגלות את מיאנמר או בורמה מקרוב ולכן מומלץ להתמקד במדינה הזו.

ומה בנוגע לכסף?

אז אם אתם חובבי קניות, הגעתם לגן עדן. מיאנמר היא מדינה זולה במיוחד כאשר השקל הישראלי שווה הרבה מאוד. גם אם תבחרו ללון באחד מבתי המלון היוקרתיים במינאמר לא תצאו בנזק בכלל. יותר מכך, עלות הארוחות במסעדות זולה עוד יותר ולכן רצוי להתפנק כמה שאפשר.

דילוג לתוכן