טיסות זולות ללאוס

השוואת מחירי טיסות זולות ללאוס מבין עשרות חברות תעופה סדירות

עוד בלאוס

השוואת טיסות זולות ללאוס בזמן אמת

מנוע טיסות זולות ללאוס וטיסות לואו קוסט ממגוון חברות תעופה. השוו מחירים בקלות ובנוחות ותוכלו לחסוך עד מאות שקלים לאדם בהזמנת טיסה ללאוס. מנוע זה הוא בשיתוף עם חברת JetRadar והתוצאות המובאות מאפשרות הזמנת כרטיס טיסה מוזל.

תוכלו למצוא הצעות ממגוון חברות תעופה החל מלופטנזה, דלתא, אמירטס ועוד. ראשית קבעו את התאריכים המתאימים לכם ואת מספר הנוסעים ללאוס וחפשו. מצאו את שעת הטיסה ואת המחיר הטוב ביותר עבורכם מבין חברות התעופה וחסכו.

קוד IATA של שדה התעופה - VTE

מקומות ומדריכים מומלצים

האם יש טיסות ישירות ללאוס?

לצערנו, לא קיימות עדיין טיסות ישירות ללאוס. יחד עם זאת, ניתן להגיע בטיסה קצרה במיוחד לשדה התעופה של איסטנבול או רומא במרחק טיסה של שעתיים ואף פחות מכך ומשם לקחת טיסה ישירה לעיר הבירה של לאוס.

הסיבה שעדיין לא קיימת טיסה ישירה היא מיעוט הנוסעים אשר משתמשים בקו הזה וזאת למרות שבשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים ובמיוחד צעירים שעושים טיול אחרי צבא, מגיעים למדינה ולמדינות השכנות. דרך נוספת אך יקרה יותר היא לקחת טיסה ישירה לבנגקוק ומשם להמשיך ללאוס.

טיסות ברגע האחרון לחול
טיסות זולות ללאוס

שדה התעופה הבינלאומי של לאוס

שדה התעופה הראשי של לאוס וואטאי (Wattay) הוא אחד משלושת שדות התעופה שקיימים במדינת לאוס. השדה הוא הגדול והמרכזי ביותר בלאוס. נמל התעופה משרת בעיקר את תושבי עיר הבירה וסביבת העיר של ויינטיאן.

שדה תעופה נוסף שקיים במדינה משמש בעיקר לטיסות פנימיות ואם אתם לוקחים טיסות זולות בלאוס למדינות שכנות סביר להניח שתשתמשו בשדה התעופה המרכזי. בשדה קיימים מספר שירותים לא רב כגון, אזור הסעדה, דיוטי פרי (סביר) וכמובן עמדות נוחיות.

לא תמצאו כמעט עמדות הטענה של טלפונים ניידים או שירותי אינטרנט בחינם. מומלץ להגיע לשדה התעופה כשלוש שעות וחצי טרם הטיסה שכם מכיוון שהתורים שמחכים לכם הם ארוכים במיוחד.

אתר האינטרנט הרשמי של שדה התעופה בקישור הזה

תחבורה ציבורית לשדה התעופה בלאוס

בפניכם קיימים בעצם את כל אמצעי התחבורה שתרצו. החל מאוטובוסים ציבוריים, שאטלים למרכז העיר וכמובן מונית שתקח אתכם בדיוק לנקודת היעד שלכם. בנוסף לאלו קיימים גם טיק טוקים שעלותם זולה במיוחד שגם הם יקחו אתכם עד למקום שאליו תרצו להגיע. כמובן שאם אתם במסגרת טיול מאורגן ללאוס כמו טיול מאורגן למלטה, תחכה לכם הסעה מסודרת מהמלון בו אתם נמצאים. אנו ממליצים להזמין מונית ישירות מהמלון שלכם למרות העלות היקרה יותר מאשר מציאת מונית ברחוב או אוטובוס

חנויות דיוטי פרי בלאוס

ישנם מגוון חנויות לא קטן בדיוטי פרי של לאוס. המוצרים אינם מגוונים אמנם אך מאוד מיוחדים. אם אתם רגילים למצוא את אותם סוגי הסיגריות, משקאות וקוסמטיקה תתפלאו למצוא המון מותגים ומוצרים שאתם לא מכירים. 65% מכלל המוצרים בדיוטי פרי בלאוס הם מוצרים אסייתיים והשאר מערביים ומוכרים.

מומלץ לרכוש יינות ומוצרי אלכוהול ממתגים שאינכם מכירים אשר יספקו לכם חוויה אחרת ושונה. המחירים יחסית זולים ולכן יתאפשר לכם להתפנק במוצרי יוקרה מקומיים שאיכותם שווה ואף עולה לפעמים על אלו שאתם מכירים.

יש טיסות זולות ללאוס במחירי לואו קוסט?

ישנן מספר אפשרויות לרכוש טיסות זולות ללאוס אך לא במחירים של טיסה לקוס לדוגמא. הישראלים אשר מעוניינים לחסוך בוחרים בטיסות עם עצירות ביניים. אחת הדרכים הפופולריות הן טיסה מתל אביב לעמאן שבירדן ומשם טיסה נוספת לאחת מארצות המפרץ הפרסי (לא ניתן לצאת מהטרמינל). הטיסה האחרונה תהיה לכיוון לאוס.

העלות שיכולה להיחסך היא מאות דולרים לאדם אך לעומת זאת, הזמן של ההגעה ליעד היא ארוכה ומסורבלת. האפשרות לאלו שמעוניינים להגיע ללאוס היא טיסה ישירה לבגנקוק ומשם טיסה נוספת. עלות טיסה כזו יכולה להגיע בקלות ל-1000$ בעונת התיירות (חגים וחודשי הקיץ) אך נמוכה משמעותית בעונת החורף ונעה סביב ה-750$ לאלו שמקדימים להזמין את כרטיס הטיסה. ניתו בנוסף לטוס להודו ומשם לקחת טיסה ישירה ללאוס.

דילוג לתוכן