טיולים מאורגנים, טיסות זולות ומלונות מומלצים

טיסות זולות ללאוס

Home / חופשה בלאוס / טיסות זולות ללאוס
[the_ad_group id="25"]

השוואת טיסות זולות ללאוס בזמן אמת

מנוע טיסות זולות ללאוס וטיסות לואו קוסט ממגוון חברות תעופה ולכל יעד בעולם. השוו מחירים בקלות ובנוחות ותוכלו לחסוך עד מאות שקלים לאדם בהזמנת טיסה ללאוס. מנוע זה הוא בשיתוף עם חברת Kiwi והתוצאות המובאות הם באחריותם הבלעדית. תוכלו למצוא הצעות ממגוון חברות תעופה החל מאל על, וויז איר, ראיינר, לופטנזה, דלתא ועוד. ראשית קבעו את היעד, בחרו את התאריכים המתאימים לכם ואת מספר הנוסעים ללאוס וחפשו. מצאו את שעת הטיסה ואת המחיר הטוב ביותר עבורכם מבין ישרות חברות התעופה וחסכו.

בדוק מחירי טיסות ללאוס באופיר טורס >>בדוק מחירי טיסות ללאוס באיסתא >>

שדה התעופה הבינלאומי של לאוס

שדה התעופה הראשי של לאוס וואטאי (Wattay) הוא אחד משלושת שדות התעופה שקיימים במדינת לאוס. השדה הוא הגדול והמרכזי ביותר בלאוס. נמל התעופה משרת בעיקר את תושבי עיר הבירה וסביבת העיר של ויינטיאן. שדה תעופה נוסף שקיים במדינה משמש בעיקר לטיסות פנימיות ואם אתם לוקחים טיסות זולות בלאוס למדינות שכנות סביר להניח שתשתמשו בשדה התעופה המרכזי. בשדה קיימים מספר שירותים לא רב כגון, אזור הסעדה, דיוטי פרי (סביר) וכמובן עמדות נוחיות. לא תמצאו כמעט עמדות הטענה של טלפונים ניידים או שירותי אינטרנט בחינם. מומלץ להגיע לשדה התעופה כשלוש שעות וחצי טרם הטיסה שכם מכיוון שהתורים שמחכים לכם הם ארוכים במיוחד.

קוד IATA: VTE

מוניות ותחבורה ציבורית לשדה התעופה בלאוס

בפניכם קיימים בעצם את כל אמצעי התחבורה שתרצו. החל מאוטובוסים ציבוריים, שאטלים למרכז העיר וכמובן מונית שתקח אתכם בדיוק לנקודת היעד שלכם. בנוסף לאלו קיימים גם טיק טוקים שעלותם זולה במיוחד שגם הם יקחו אתכם עד למקום שאליו תרצו להגיע. כמובן שאם אתם במסגרת טיול מאורגן ללאוס כמו טיול מאורגן למלטה, תחכה לכם הסעה מסודרת מהמלון בו אתם נמצאים. אנו ממליצים להזמין מונית ישירות מהמלון שלכם למרות העלות היקרה יותר מאשר מציאת מונית ברחוב או אוטובוס

יש טיסות זולות ללאוס במחירי לואו קוסט?

ישנן מספר אפשרויות לרכוש טיסות זולות ללאוס אך לא במחירים של טיסה לקוס לדוגמא. הישראלים אשר מעוניינים לחסוך בוחרים בטיסות עם עצירות ביניים. אחת הדרכים הפופולריות הן טיסה מתל אביב לעמאן שבירדן ומשם טיסה נוספת לאחת מארצות המפרץ הפרסי (לא ניתן לצאת מהטרמינל). הטיסה האחרונה תהיה לכיוון לאוס. העלות שיכולה להיחסך היא מאות דולרים לאדם אך לעומת זאת, הזמן של ההגעה ליעד היא ארוכה ומסורבלת. האפשרות לאלו שמעוניינים להגיע ללאוס היא טיסה ישירה לבגנקוק ומשם טיסה נוספת. עלות טיסה כזו יכולה להגיע בקלות ל-1000$ בעונת התיירות (חגים וחודשי הקיץ) אך נמוכה משמעותית בעונת החורף ונעה סביב ה-750$ לאלו שמקדימים להזמין את כרטיס הטיסה. ניתו בנוסף לטוס להודו ומשם לקחת טיסה ישירה ללאוס.

האם יש טיסות ישירות ללאוס?

לצערנו, לא קיימות עדיין טיסות ישירות ללאוס. יחד עם זאת, ניתן להגיע בטיסה קצרה במיוחד לשדה התעופה של איסטנבול או רומא במרחק טיסה של שעתיים ואף פחות מכך ומשם לקחת טיסה ישירה לעיר הבירה של לאוס. הסיבה שעדיין לא קיימת טיסה ישירה היא מיעוט הנוסעים אשר משתמשים בקו הזה וזאת למרות שבשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים ובמיוחד צעירים שעושים טיול אחרי צבא, מגיעים למדינה ולמדינות השכנות. דרך נוספת אך יקרה יותר היא לקחת טיסה ישירה לבנגקוק ומשם להמשיך ללאוס.

חנויות דיוטי פרי בלאוס

ישנם מגוון חנויות לא קטן בדיוטי פרי של לאוס. המוצרים אינם מגוונים אמנם אך מאוד מיוחדים. אם אתם רגילים למצוא את אותם סוגי הסיגריות, משקאות וקוסמטיקה תתפלאו למצוא המון מותגים ומוצרים שאתם לא מכירים. 65% מכלל המוצרים בדיוטי פרי בלאוס הם מוצרים אסייתיים והשאר מערביים ומוכרים. מומלץ לרכוש יינות ומוצרי אלכוהול ממתגים שאינכם מכירים אשר יספקו לכם חוויה אחרת ושונה. המחירים יחסית זולים ולכן יתאפשר לכם להתפנק במוצרי יוקרה מקומיים שאיכותם שווה ואף עולה לפעמים על אלו שאתם מכירים.

מחירי טיסות ללאוס לאורך השנה