מוניות ברומא

הזמנת מוניות ברומא למלון משדה התעופה היא הדרך הנכונה, המהירה והנוחה ביותר להגיע למלון או לכל יעד אחר באיטליה בכלל וברומא בפרט. ניתן להימנע מסיטואציה לא נעימה כמו מחסור במוניות והמתנה ארוכה או "עקיצה" במחיר מופרז.

יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות באינטרנט בצורה נוחה וזריזה עם מחירים מעולים וביטול ההזמנה ללא עלות. ניתן כמובן להתאים את סוג המונית בהתאם לכמות הנוסעים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 4 נוסעים תזדקקו לרכב גדול יותר.

בהזמנה מראש באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט הכולל את שמכם בטרמינל הטיסות הנכנסות בשדה התעופה הבינלאומי של רומא, בירת איטליה.

הזמנת מוניות ברומא
עוד באיטליה

עלות הזמנת מונית ברומא

העלות של הזמנת מונית ברומא משדה התעופה משתנה בהתאם ליום ולשעה. בימי חול העלות מתחילה בכ-3.5 אירו + 1.2 אירו לכל קילומטר. בשעות הלילה (החל מהשעה 22:00) העלות קופצת באירו אחד נוסף להתחלת נסיעה. בסופי השבוע הסיעה במונית מתחילה בכ-6.5 אירו בנוסף לעלות לכל קילומטר של נסיעה. לעלות זו יש להוסיף 1 אירו על כל מזוודה שיש לכם כאשר תיק יד אינו נכלל בעלות. 

ניתן כמובן להזמין מונית מכל מקום לכל מקום ברומא כאשר מומלץ במיוחד להזמין מראש את המונית באינטרנט על מנת לשריין לכם הסעה בצורה נוחה ולא לאחר למסעדה או לכיעד אליו אתם מעוניינים להגיע בזמן ובצורה מהירה.

הזמנת מונית משדה התעופה

כמעט לאורך כל השנה קיים לחץ גדול במיוחד של נוסעים ותיירים מכל העולם אשר נאבקים ממש על מונית בשדה התעופה. למרות שהנושא יחסית מאורגן ומסודר, אתם עלולים לחכות מעל חצי שעה למונית שתתפנה עבורכם. הזמנת מונית ברומא מראש דרך האינטרנט (בכפתור למעלה), יכולה לחסוך מכם עוגמת נפש אמיתית ובעיקר אם אתם בחופשה עם הילדים ואחרי טיסה ארוכה.

שירותי מוניות ברומא

רומא היא אחת מהערים המתויירות ביותר בעולם ולכן קשה מאוד למצוא מונית ברחוב. גם מנסיון העבר של תיירים רבים, נסיעה במונית שעצרתם ברחוב יכולה לעלות לכם במחיר מופרז עד לכדי פי 2 או שלוש מהמחיר המומלץ. הצורה הנוחה ביותר היא הזמנת מונית מראש אשר תגיע אליכם בדיוק בשעה שקבעתם ותאסוף אתכם ממש ממקום שבו אתם נמצאים ותסיעה אתכם עם נהג מכובד עם רשיון להסעת נוסעים ליעד שאליו אתם מעוניינים להגיע ברחבי העיר ומחוצה לה.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות לכל הזמנה מראש של מונית ברומא ובעיקר משדה התעופה:

  • נהג ממתין עם שלט הנושא את שמכם כך שתוכלו לזהות אותו בצורה ברורה. הוא כמובן יוביל אתכם אל המונית ומשם לבית המלון שהזמנתם או לכל יעד אחר שאותו תזמינו באתר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם שעה מלאה ללא תוספת תשלום!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות עד 24 שעות לפני מועד ההזמנה.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות האנשים.
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים וסוף השנה, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא אינו גדול. הזמנת מונית מראש, תוכלו לשריין את מוניות מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ותתבקשו אולי לשלם מחיר יקר ומופרך על מוניות (שחלקם יכול להיות ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית או איטלקית כמובן
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
מחירי מוניות ברומא משדה התעופה ליעדים מובילים
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית

 – טראמו – 210 אירו

 – פרוג'ה – 230 אירו

 – נאפולי – 310 אירו

 – ותיקן – 41 אירו

 – סיינה – 345 אירו

תוכן העניינים
דילוג לתוכן