מלונות בישראל

מצאו את הדיל המתאים לכם מתוך מאות מלונות בישראל. השווה מחירים והזמינו ללא התחייבות עם אפשרות לביטול ההזמנה בחינם!

Booking.com

השוואת מלונות בישראל

קיימים מאות מלונות בישראל ברמות מחירים שונות ובסגנונות שונים שנמצאים במקומות מרכזיים בארץ ואף במקומות יחודיים ומיוחדים. המגוון הזה מעניק לכם אפשרות לבחור את בית המלון שהכי מתאים לכיס שלכם וכמובן לאופי החופשה שתרצו. באתר Viaggio אנו מייצרים שיתופי פעולה עם אתרי המלונות המובילים בעולם ומעניקים לכם חווית רכישה אחרת. תוכלו כמובן להזמין את חדר המלון ללא צורך בתשלום מראש בנוסף אפשרות ביטול ללא עלות מספר ימים בודדים לפני מועד ההגעה שלכם.

הזמנה נוחה ומאובטחת

כל אחד מאתרי השותפים שלנו מאפשר הזמנה בטוחה ונוחה במיוחד כאשר הפרטים האישיים שלכם מוגנים בפרוטוקולי אבטחה מובילים. הפרטים שלכם לא יועברו לגורם שלישי אלא אם אשרתם זאת בתהליך ההזמנה. ישנם מלונות בישראל אשר יאפשרו לכם לבצע את ההזמנה ללא צורך בתשלום מראש כאשר התשלום יתבצע רק לאחר סיום החופשה שלכם בשלב הצ'ק אואט מהמלון. 

הזמנת מלונות בישראל באינטרנט

הזמנה באינטרנט של מלונות בישראל יכולה להוזיל לכם את עלות החפשה בעשרות אחוזים אל מול הזמנה טלפונית. הסיבה היא העלות של דמי טיפול של סוכן אשר יגבה ממכם סכום כסף לא מבוטל אשר יכול לייקר לכם לא מעט מהפעמים את ההזמנה ולהוריד את הכדאיות. כמובן שתוכלו בכל שלב לאחר ההזמנה, ליצור קשר עם המלון ובקש שינוי כלשהו כמו להוסיף לילה או לשנות את סוג החדר שאותו הזמנתם. שינויים כאלו אינם עולים מסובכים. בנוסף, כדי לעודד את התיירים המקומיים בישראל או את התיירים מחו"ל מעניקים אתרי התיירות המובילים הנחה בלעדית להזמנה באינטרנט על מנת לחסוך בכח אדם יקר.

Save on your hotel - hotelscombined.com
מלונות מומלצים בטורונטו
מלונות למשפחות בלונדון
מלונות מומלצים במדריד
מלונות למשפחות בקוסמוי
דילוג לתוכן