מוניות בפראג

הזמנת מוניות בפראג במחיר מעולה וללא דמי ביטול. הזמינו ישירות באתר ותהנו מנהג פרטי אשר ימתין לכם עד 60 דקות ללא עלות נוספת. מוניות מתקדמות ונוחות למלון ויעדים נוספים בפראג.

מוניות בברלין
עוד בצ'כיה

הזמנת מוניות בפראג

הזמנת מוניות בפראג למלון משדה התעופה היא הדרך הנכונה, המהירה והנוחה ביותר להגיע למלון או לכל יעד אחר בצ'כיה ובעיקר להימנע מסיטואציות לא נעימות כמו מחסור במוניות והמתנה ארוכה או "עקיצה" במחיר מופקע בעיר.

יצרנו עבורכם מידע על הזמנת מוניות באינטרנט בצורה נוחה וזריזה עם מחירים מעולים ממש. ניתן כמובן להתאים את סוג המונית בהתאם להרכב הנוסעים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 4 נוסעים תזדקקו לרכב גדול יותר. בהזמנה מראש באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט הכולל את שמכם בטרמינל הטיסות הנכנסות בשדה התעופה הבינלאומי של פראג, בירת צ'כיה.

עלות הזמנת מונית בפראג

עלות הזמנת מונית בפראג מתחילה בדרך כלל ב-8 שקלים או 40 קורונות צ'כיות כאשר העלות לכל קילומטר נוסף היא 5 שקלים. נסיעה למקומות הפופולריים בתוך העיר תעלה לכם בממוצע 40 שקלים עבור מונית ספיישל ובשעות היום. נסיעה לערים סמוכות לבודפשט עולה בדרך כלל 1000 קורונות או 220 ש"ח כאשר המרחק נע בין 20-25 ק"מ ממרכז העיר. ניתן כמובן לעלות על מונית שירות כאשר המחיר הוא קבוע לכל היעדים בעיר ועומד על שקלים בודדים לנוסע.

הזמנת מונית משדה התעופה

ראשית, מומלץ לכם להזמין מונית מראש אשר תמתין לכם לאחר הנחיתה והטיסה שלכם. נחמד שהדברים מסודרים עבורכם ואין לכם צורך להסתבך במציאת מוניות ובעיקר להסיר את החשש שיעקצו אתכם במחיר מופרז. הדבר נכון בעיקר שאתם נוחתים בשעות הצהריים או לפנות בוקר. ברגע שתצאו מתוך אולם הטיסות הנכנסות תבחינו בטור גדול של מוניות ספיישל שיציעו לכם הסעה למלון או העברה למקום אליו אתם מעוניינים להגיע בפראג. בתקופת הקיץ ובעונות החגים של המקומיים ובמיוחד בחגיגות השנה החדשה בתחילת ינואר, ייתכן כי תאלצו להמתין מספר דקות או לשלם סכום גדול יותר למוניות ללא רישיון וזאת עקב מחסור במוניות בגלל כמות התיירים הגדולה אשר מגיעה לפראג.

 

העלות של הזמנת מונית משדה התעופה בפראג למלונות נע סביב 50 שקלים למונית סטנדרטית (כולל מזוודה אחת) ועל זה יש להוסיף את כמות המזוודת הנוספות שיש לכם (5 שקלים למזוודה נוספת). מוניות בפראג מהשדה למרכז העיר עולה כ-30 שקלים לערך ובהתאם לשעה ביום.

שירותי מוניות בפראג

בכל העיר יש מספר חברות המציעות שירותי הסעה. חשוב לדעת ולוודא כי על כל מונית קיים מספר רישיון שמצוין על צד המונית וכמובן שלט TAXI או AAA על הגג. המחירים הם קבועים אך אתם יכולים לנסות להוריד את המחיר אם אתם כבר יודעים את העלות של הנסיעה שלכם בעיר – לפעמים זה יכול לחסוך לכם קצת כסף. כמו כן, בשדה התעופה קיימת חברה מורשת אשר מציע העברות למלון משדה התעופה (או לכל יעד שתבחרו) במחירים קבועים אך גם הם משתנים בהתאם לעונת התיירות בצ'כיה ובשעות היום.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות לכל הזמנה מראש של מונית בפראג ובעיקר משדה התעופה:

  • נהג ממתין עם שלט הנושא את שמכם כך שתוכלו לזהות אותו בצורה ברורה. הוא כמובן יוביל אתכם אל המונית ומשם לבית המלון שהזמנתם או לכל יעד אחר שאותו תזמינו באתר.
  • גם אם הטיסה שלכם מתעכבת מכל סיבה שהיא, הנהג ימתין לכם שעה מלאה ללא תוספת תשלום!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות עד 24 שעות לפני מועד ההזמנה.
  • ניתן לקבוע את סוג המונית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות האנשים.
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים וסוף השנה, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא קטן יחסית. הזמנת מונית מראש, תוכלו לשריין את מוניות מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ותתבקשו לשלם מחיר יקר ומופרך על מוניות (שחלקם יכול להיות ללא אשרה להסעת תיירים).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם לחגים המקומיים * המחירים הם ממוצעים למונית סטנדרטית
תוכן העניינים
דילוג לתוכן