אגיאן איירליינס – Aegean

השוואת טיסות לואו קוסט עם חברת אגיאן איירליינס (Aegean) היוונית.

טיסות לואו קוסט עם חברת אגיאן איירליינס

חברת אגיאן היא חברת התעופה הלאומית של יוון ואחת מהטובות שקיימות באירופה. החברה מציעה מגוון טיסות מישראל למדינות השכנות ובעיקר לקפריסין, איי יוון ומספר ערים נוספות. החברה נחשבת חברת לואו קוסט והיא פועלת בישראל מזה מספר שנים. 

בשנת 2019 עוד לפי מגיפת הקורונה הפעילה חברת אגיאן עשרות טיסות שבועיות שיוצאות מנמל התעופה בן גוריון ובחודשי הקיץ כמות הטיסות גדולה אף יותר.

לנוחיותכם, אנו שמחים להעניק לכם מידע אודות החברה, יעדי הטיסה שלה, אפשרויות הזמנת כרטיס טיסה וכמובן מידע על גדלי מזוודות ואפשרות לצ'ק אין באתר החברה.

מקומות ומדריכים מומלצים

יעדי טיסות של חברת אגיאן איירליינס

נמנה כאן את יעדי הטיסות העיקריים של חברת אגיאן איירליינס אשר יוצאות משדה התעופה בן גוריון:

טיסות לרודוס – מספר טיסות יומיות בעונת התיירות

טיסות זולות לקוס – לאורך כל השנה יוצאות מספר טיסות שבועיות.

טיסות זולות לכרתים – מספר טיסות שבועיות ואף כמות של מספר טיסות יומיות בעונות הקיץ והחגים.

גודל ומשקל מזוודות בטיסות אגיאן איירליינס

תיק גב / יד – אין תוספת מחיר על גודל תיקים מסוג זה. יש לוודא כי התיק נכנס בקלות מתחת למושב שלכם. גודל התיק שניתן לעלות: רוחב: 25 ס"מ. עומק: 20 ס"מ, גובה: 40 ס"מ.

תיק נסיעה (טרולי) – עד למשקל של 10 ק"ג ובתנאי שאינו עולה על הגדלים שציינו מעלה. יש לציין כי ניתן להעלות לתאי האחסון רק תיקי טרולי קשיחים. 

מזוודה – מעל משקל של 10 ק"ג תאלצו להוסיף תשלום על כל ק"ג נוסף על משלוח מזוודה לבטן המטוס. מומלץ להוסיף זאת להזמנה באתר ולא בשדה התעופה.

לנוחיותכם, מצורף סרטון המסביר על גדלי התיקים והמלצות טיסה.

צ'ק אין לטיסות אגיאן איירליינס

ניתן לבצע צ'יק אין מוקדם לפני הטיסה באתר החברה בקישור הזה. העניין מומלץ במיוחד מכיוון שהחברה היא חברת לואו קוסט אשר גובה תשלוום נוסף באם לא ייצרתם צ'ק אין לטיסה שלכם. באם לא תבצעו, תדרשו להוסיף כסף לכרטיס הטיסה שלכם לפני שלב העליה למטוס. כמו כן, מומלץ כבר בשלב ההזמנה לדעת איזו מזוודות יש לכם ומה משקלם ולהזמין את השירותים אלו גם כן.

טיסות מחיפה לקפריסין
טיסות לואו קוסט עם אגיאן אייליינס
דילוג לתוכן