מוניות בטורונטו

הזמנת מוניות בטורונטו למלון משדה התעופה היא הדרך הנכונה, המהירה והנוחה ביותר להגיע למלון או לכל יעד אחר בקנדה בכלל ובטורונטו בפרט. תוכלו למנוע מצב לא נעים כמו מחסור במוניות והמתנה ארוכה או "עקיצה" במחיר מופרז ע"י נהגי מוניות ללא רשיון להסעת תיירים.

לפניכם מידע על הזמנת מוניות באינטרנט בצורה ידידותית וזריזה עם מחירים מעולים וביטול ההזמנה בחינם. ניתן כמובן להתאים מונוית בהתאם לכמות האנשים. המחיר מחושב בהתאם לסוג המונית – רגילה או פרימיום או אם אתם קבוצה של מעל 4 נוסעים תזדקקו למונית גדולה יותר כמובן.

בהזמנה מראש באתר, ימתין לכם הנהג עם שלט הכולל את שמכם בטרמינל הטיסות הנכנסות בשדה התעופה הבינלאומי של טורונטו.

מוניות בטורונטו
עוד בקנדה

עלות הזמנת מונית בטורונטו

העלות של הזמנת מונית בטורונטו משדה התעופה משתנה בהתאם ליום ולשעה. בימי חול העלות מתחילה בכ-4.5 דולר קנדי + 1.75 דולר קנדי לכל קילומטר. בשעות הלילה (החל מהשעה 22:00) העלות גבוה יותר לכל התחלת נסיעה. כמו כן, בסופי השבוע הנסיעה במונית מתחילה בכ-5.5 דולר קנדי בנוסף לעלות לכל קילומטר של נסיעה. לעלות זו יש להוסיף סכום משתנה על כל מזוודה שיש לכם כאשר תיק יד אינו נכלל בעלות. 

ניתן כמובן להזמין מונית בטורונטו מכל מקום לכל מקום בעיר כאשר מומלץ במיוחד להזמין מראש את המונית באינטרנט על מנת לשריין לכם הסעה בצורה נוחה ליעד אליו אתם מעוניינים להגיע בזמן ובצורה מהירה.

הזמנת מונית משדה התעופה

כמעט לאורך כל השנה קיים לחץ גדול במיוחד של נוסעים ותיירים מכל העולם אשר מתמודדים על מונוית משדה התעופה למלון. למרות שהנושא יחסית מאורגן ומסודר, אתם עלולים לחכות זמן לא מועט למונית שתתפנה עבורכם. הזמנת מונית בטורונטו מראש דרך האינטרנט (בכפתור הצהוב למעלה), יכולה לחסוך מכם עוגמת נפש אמיתית ובעיקר אם אתם בחופשה עם הילדים ואחרי טיסה ארוכה.

הזמנת מונית אונליין

מספר יתרונות לכל הזמנה מראש של מונית בטורונטו משדה התעופה:

  • נהג ממתין עם שלט הנושא את שמכם כך שתוכלו לזהות אותו בצורה ברורה. הוא כמובן יוביל אתכם אל המונית ומשם לבית המלון שהזמנתם או לכל יעד אחר שאותו תזמינו באתר.
  • גם אם הטיסה שלכם מאחרת מסיבה שהיא, הנהג ימתין לכם עד שעה וללא תוספת תשלום!
  • ניתן לקבל החזר כספי מלא באם ביטלתם את הזמנת השירות עד 24 שעות לפני מועד ההזמנה.
  • ניתן לקבוע את סוג המונוית (סטנדרט או פרימיום) וכמובן את גודלה בהתאם לכמות האנשים.
  • בעיקר בעונת הקיץ ובתקופות התיירות כמו החגים וסוף השנה, מספר המוניות הממתינות לכם בשדה הוא אינו גדול. הזמנת מונית מראש, תוכלו לשריין את מוניות מראש ולהיות בטוחים כי לא תתקעו בשדה ותתבקשו אולי לשלם מחיר יקר ומופרך על מוניות (שחלקם יכול להיות ללא רישיון).
  • כל המוניות הם בעלות רשיון הסעה ולכן במקרה של תאונה (לא עלינו), הביטוח יכול לכסות את הנזק.
  • נהגים דוברי עברית או אנגלית.
  • שירות השכרת רכב בעלות נמוכה או הזמנת נהג פרטי בהתאם לזמנים שתרצו.
תוכן העניינים
דילוג לתוכן