טיולים מאורגנים, טיסות זולות ומלונות מומלצים

טיסות זולות ללוס אנג'לס

Home / חופשה בארצות הברית / טיסות זולות ללוס אנג'לס
[the_ad_group id="25"]

השוואת טיסות זולות ללוס אנג'לס בזמן אמת

מנוע טיסות זולות ללוס אנג'לס וטיסות לואו קוסט ממגוון חברות תעופה ולכל יעד בעולם. השוו מחירים בקלות ובנוחות ותוכלו לחסוך עד מאות שקלים לאדם בהזמנת טיסה ללוס אנג'לס. מנוע זה הוא בשיתוף עם חברת Jetradar והתוצאות המובאות הם באחריותם הבלעדית.

תוכלו למצוא הצעות ממגוון חברות תעופה החל מאל על, וויז איר, ראיינר, לופטנזה, דלתא ועוד. ראשית קבעו את היעד, בחרו את התאריכים המתאימים לכם ואת מספר הנוסעים ללוס אנג'לס והקישו חפש. מצאו את שעת הטיסה ואת המחיר הטוב ביותר עבורכם מבין ישרות חברות התעופה וחסכו.

גם אם אתם טסים לצורך חופשה או לצורך ביקור, טיסה ללוס אנג'לס אינה פשוטה. משך זמן טיסה ישירה ללוס אנג'לס הוא כ-15 שעות. לעומת זאת, סביר מאוד להניח כי הטיסה שלכם ליעד המרוחק הזה כוללת עצירת ביניים או שניים. רוב הטיסות נוחתות תחילה בשדה התעופה בניו יורק או פילדלפיה שבמזרח ארצות הברית ומשם ישנה טיסת המשך. ניתן כמובן לבחור בעצירת ביניים באירופה כאשר השדות המבוקשים לטיסות המשך הם שדה התעופה בציריך, שוויץ או בפרנקפורט שבגרמניה. 

עלות כרטיס טיסה ללוס אנג'לס אינה זולה. ביכולתכם לחסוך כסף רב בהזמנת כרטיס טיסה מוקדם יותר ככל שניתן (אפשרי עד 12 חודשים טרם מועד הטיסה). כמובן שטיסה הכוללת עצירות ביניים רבות, יכולה להוזיל משמעותית את עלות הכרטיס. לצערנו עדיין לא קיימות טיסות לואו קוסט ללוס אנג'לס בעיקר מכיוון שהיעד מרוחק במיוחד וכמות הנוסעים יחסית נמוכה.

מחירי טיסות ללוס אנג'לס לאורך השנה

שדה התעופה של לוס אנג'לס

נמל התעופה של לוס אנג'לס נמצא במדינת קליפורניה, ארצות הברית והוא אחד מהעמוסים ביותר בעולם עם קרוב ל-100 מיליון נוסעים בשנה. סימול שדה התעופה הוא LAX. בנוסף, נמל התעופה משמש כבסיס האם של מספר חברות תעופה כגון אמריקן איירליינס, ויונייטד אייליינס.

טיסות זולות לחו"ל
הזמנת מלונות אונליין